Nogometaši Crvene zvezde su se nakon današnjeg odigranog 33. kola u Superligi okitili novom titulom prvaka Srbije.

Naime, Zvezda četiri kola prije prvenstva ima nedostižnih 14 bodova više u odnosu na prvog pratitelja i najvećeg rivala Partizana.

Na ruku im je išao i današnji poraz Partizana na domaćem terenu od Vojvodine rezultatom 3:2.

Ovo je Zvezdi ukupno 35 titula prvaka, a osvojila je posljednjih sedam naslova nakon što je 2017. šampion bio Partizan koji ima ukupno 27 titula.

Inače, Zvezda je danas na stadionu “Rajko Mitić” savladala TSC rezultatom 2:1, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu.

Prvo je Olayinka doveo Zvezdu u vodstvo, potom je Milosavljević izjednačio pet minuta kasnije, a u 75. minuti je Ndiaye postavio konačnih 2:1 za veliko slavlje Crveno-belih.

Inače, TSC se nalazi na trećem mjestu prvenstva. U narednom kolu Zvezda će gostovati kod Mladosti, dok će TSC dočekati Radnički iz Kragujevca, prenosi Klix.