Krupa je bila jako blizu da ostvari prvu pobjedu u proljetnom dijelu sezone, ali u sudijskoj nadoknadi Tuzla City je ipak došao do boda.

U prvom poluvremenu bolji dojam je ostavila ekipa iz Simin Hana. Puleni Husrefa Musemića imali su inicijativu i kreirali dobre prilike preko Mišića i Brkića, ali rezultat 0:0 je ostao do odlaska ekipa na odmor.

Susret se loše počeo odvijati za goste početkom drugog poluvremena. Luka Lučić je dobio drugi žuti karton u 50. minuti, Tuzla City je meč nastavio s igračem manje.

Krupa je kapitalizirala brojčanu nadmoć 15 minuta kasnije. Dubinski pas uputio je Jović, koji je prihvatio rezervista Vukmanović, zatim prevario Barišića, lijepo se namjestio i poslao loptu pod prečku gola gostiju.

Domaćini su zatim preuzeli kontrolu nad mečom, Palić je zamalo udvostručio prednost u 72. minuti, ali devet minuta prije kraja Tuzla City dolazi u dobru šansu da izjednači. Brkić je bio neprecizan, lopta odlazi tik pored gola Krupe.

Ono što je tad uprskao, popravio je Goran Brkić u prvoj minuti nadoknade, kada je pogodio za, ispostavit će se, konačnih 1:1.

Krupa – Tuzla City 1:1 (Vukmanović 65′ – Brkić 90+1)