Poraz Željezničara u Gabeli

Fudbaleri Željezničara su u okviru 18. kola Premijer lige BiH poraženi od GOŠK-a 1:0.

Skorup ubacuje u osmoj minuti, Šuta glavom šutira pored gola. Minutu poslije još jedna dobra šansa za GOŠK kada je Radenović šutirao, a Muftić odbranio u korner.

U 27. minuti ponovo prijeti GOŠK, pokušaj Skorupa odlazi preko gola. Marin Galić je u 32. minuti dobio crveni karton.

Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

U 53. minuti Čajić sa 18 metara šutira, lopta ide pored gola. Udarac Skorupa iz 58. minute iskosa, Dubačkić blokira u korner. Nakon kornera Šero šutira glavom, Muftić sigurno hvata. U 62. minuti ponovo Šero prijeti, lopta ide malo preko gola.

Ovčina je dobro povukao loptu u 70. minuti, gurnuo za Krpića koji izlazi pred Bobića, šutira, ali golman GOŠK-a spašava gol.

Hasukić u 82. minuti iskosa šutira, lopta ide tik pored naše stative. Minutu poslije AlJaber izlazi pred gol GOŠK-a, ali Bobić ponovo dobro reaguje.

GOŠK do gola dolazi u 87. minuti. Nakon ubačaja sa lijeve strane Hasukić glavom pogađa.