NaslovnicaSportFudbalHit objava Amerikanke koja se udala za Bosanca: "Nadam se da ćemo ostati u braku do kraja utakmice"

Hit objava Amerikanke koja se udala za Bosanca: “Nadam se da ćemo ostati u braku do kraja utakmice”

Amerikanka Ellie (Elizabeth Mineman) je poznata kreatorica sadržaja (influenserica) koja je zbog ljubavi napustila Chicago (SAD) i preselila se u Bosnu i Hercegovinu.

Uoči večerašnje utakmice koju Zmajevi igraju protiv SAD-a, imala je zanimljivu objavu na društvernim mrežama.

Naime, Ellie je postala “bosanska snajka” udavši se za Senahida Šarića (Senći), a njihova ljubavna priča započela je sasvim slučajno na ljetovanju na Braču.

U objavi Ellie i Senči poziraju u dresovima Zmajeva dok Senči drži zastavu BiH, a Ellie zastavu SAD.

“Kuća je podijeljena. Nadam se da ćemo do kraja utakmice još uvijek biti u braku”, objavila je Ellie uz smiješne emotikone.

Osvrnula se i na stihove pjesme Dubioze Kolektiv koji kažu “odvedi me do Golden Gatea”, a Bosna igra u San Franciscu večeras.

“Dubioza Kolektiv je bukvalno predvidio cijelo ovo ludo putovanje na Svjetsko prvenstvo”, objavila je Ellie, a njena objava izazvala je mnoštvo pozitivnih reakcija i komentara, prenosi Radiosarajevo.

(24sata.info)

IZ ISTE KATEGORIJE

najnovije