Posušje  i Zrinjski su u susretu 12. kola Premijer lige BiH odigrali neodlučeno 2:2.

U prvih 45. minuta gledatelji na Mokrom docu vidjeli su čak četiri gola i jedan crveni karton.

Nemanja Bilbija je već u 2. minuti pogodio za 1:0, Posušje je izjednačilo u 24. minuti. Nakon prekida glavom je pogodio Ivan Marić.

Antonio Ivančić je u 33. ponovno doveo Zrinjski u vodstvo, a u 45. minuti gosti su ostali bez Tarika Ramića, koji je dobio izravan crveni karton zbog udaranja rukom protivničkog igrača.

Brojčanu prednost Posušje je iskoristilo u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je za 2:2 pogodio Dominik Begić.

Za razliku od prvog dijela utakmice, u nastavku nije bilo pravih prilika. Tek je pred kraj utakmice Posušje pokušalo s nekoliko dalekometnih šuteva, ali se rezultat više nije mijenjao.

Ranije u nedjelju Zvijezda i Velež su odigrali utakmicu bez pogodaka, a u ponedjeljak kolo će zatvoriti Tuzla City i GOŠK.

Na ljestvici vodeći Borac sada ima 29 bodova, ispred Zrinjskog, koji ima 23 i utakmicu manje, i Sarajeva također s 23 boda.

Slijede Velež i Široki Brijeg sa po 19 bodova, Sloga ima 18, a Posušje i Željezničar po 15.

Na začelju su Tuzla City s 9 i Zvijezda s 5 bodova.