U popodnevnom terminu danas su odigrane dvije utakmice 21. kola italijanskog prvenstva.

U duelu Sassuola i Spezije gosti su iznenadili i odnijeli sva tri boda, iako su gubili u jednom trenutku. Na kraju je rezultat glasio 1:2.

Caputo je doveo domaće u prednost u 25. minutu utakmice, ali je Erlić izjednačio u 39. Emmanuel Gyasi donosi pobjedu gostujućem timu u 78. minutu utakmice.

Ako je Sassuolo razočarao, šta onda reći za Atalantu?

Oni su na svom terenu vodili sa 3:0 protiv Torina našeg Amera Gojaka i nisu pobijedili na kraju.

Iličić je u 14. minutu doveo domaće u prednost, da bi Gossens pet minuta kasnije uduplao vodstvo. Muriel je u 21. minutu pogodio za ogromnih 3:0.

Ipak, pred kraj prvog poluvremena penal za Torino, Belloti iz drugog pokušaja uspjeva pogoditi za 1:3, a onda u prvoj minutu nadoknade Bremer smanjuje na 3:2.

Čekali smo do 84. minuta na novi gol, i onda Verdi centrira, pravo na glavu veteranu Bonazzoliju za konačnih 3:3.

Gojak je bio na terenu kada su Torinezi došli do dva gola i remija, ušao je u igru u 81. minuti umjesto Tomasa Rincona.