Petak, 27 Februara, 2026
NaslovnicaMagazinShowbusinessJovana Joksimović odgovorila hejterima koji su je napali zbog kratke suknje

Jovana Joksimović odgovorila hejterima koji su je napali zbog kratke suknje

Jovana Joksimović prošli tjedan izazvala je podijeljene reakcije gledatelja kad je jutarnji program vodila u kratkoj suknji, a sad se našalila s tim na Instagramu.

Stajling voditeljice u jednoj od prošlotjednih emisija izazvao je lavinu reakcija, a mnoge nisu bile pozitivne. Dok su mnogi bili puni komplimenata za njezino izdanje, drugi su joj poručili da izgleda kao da je krenula na plažu.

Voditeljica i supruga Željka Joksimovića sad se osvrnula na to da njezine odjevne kombinacije često podižu prašinu pa je objavila fotografiju u bijelim hlačama i sakou. “Da ne bude da sam stalno u minićima”, napisala je uz nju.

“E, baš te briga što drugi pišu”, “ti si lijepa i u vreći, nije do minića…”, “uvijek prelijepo odjevena”, komentirali su njezini fanovi, a mnogi su bili puni hvale za njezinu novu frizuru, koju je pokazala još prije nekoliko dana.

(Index.hr)
IZ ISTE KATEGORIJE

najnovije