NaslovnicaSportFudbalBegović odgovorio Howardu: "Nisam baš siguran u to"

Begović odgovorio Howardu: “Nisam baš siguran u to”

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Asmir Begović odgovorio je putem društvenih mreža bivšem golmanu Timu Howardu nakon njegovih potcjenjivačkih komentara vezanih za predstojeći susret nokaut faze Svjetskog prvenstva.

Podsjećamo, Zmajevi će u šesnaestini finala igrati protiv SAD u San Franciscu, a utakmica je na rasporedu 2. jula.

Howard je za medije u SAD između ostalog rekao da će SAD učiniti sve da razbije BiH.

“A Bosna? Pa… Landon i ja ćemo još razgovarati o tome. Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih”, poručio je Howard uz dozu samouvjerenosti.

Na ove riječi reagovao je Asmir Begović, koji je učtivo i korektno odogovorio.

“Nisam baš siguran u to Tim. Radujem se borbi u San Franciscu”, napisao je Begović.

(24sata.info)

IZ ISTE KATEGORIJE

najnovije