NaslovnicaCrna hronikaBanja Luka: Djevojku koja je skočila u Vrbas spasila dva muškarca

Banja Luka: Djevojku koja je skočila u Vrbas spasila dva muškarca

U Banjoj Luci iz rijeke Vrbas danas je spašena djevojka. Nju su iz rijeke izvukla dva muškarca koja su se nalazila u blizini obale.

Prema nezvaničnim informacijama sa terena, s obzirom i da je bila obučena pri skoku u vodu, sumnja se da je djevojka pokušala izvršiti samoubistvo.

Policija će izvršiti uviđaj, a djevojka je prebačena u bolnicu prenosi Klix.

(24sata.info)

IZ ISTE KATEGORIJE

najnovije