Naslovnica24sata TVNova pjesma Alena Hrbinića Rossija vraća publiku starim ljubavima

Nova pjesma Alena Hrbinića Rossija vraća publiku starim ljubavima

Bosanskohercegovački pjevač Alen Hrbinić Rossi objavio je spot za novu pjesmu "Šta to ima u ljepoti".

Bosanskohercegovački pjevač Alen Hrbinić Rossi objavio je spot za novu pjesmu “Šta to ima u ljepoti”.

Ova kompozicija se nalazi na posljednjem Alenovom albumu “Kao nekad”, koji je objavio Croatia Records.

Muziku i aranžman potisuje Alenov stalni saradnik i producent Brano Likić, dok je tekst djelo umjetnika Nedžada Begovića.

Radi se o snažnoj ljubavnoj baladi prožetoj nostalgijom, iskrenim emocijama i prepoznatljivim pop-rock senzibilitetom. Pjesma govori o ljepoti koja nije samo spoljašnja, već o onoj posebnoj energiji i osjećaju koji ostavljaju trag u čovjeku. Kroz emotivne stihove donosim priču o ljubavi koja ostaje u mislima, uspomenama i srcu. Melodija i snažna poruka pjesme već na prvo slušanje bude osjećaje i vraćaju publiku nekim starim, iskrenim ljubavima – kaže Alen Hrbinić koji dodaje da je spot snimljen u Hrvatskoj i Njemačkoj.

Podsjetimo, Alen je krajem januara objavio spot za pjesmu zanimljivog naziva “Stipu me loma” u kojem je glumio poznati bosanskohercegovački glumac Milan Pavlović.

Link na pjesmu i spot “Šta to ima u ljepoti”:

(24sata.info)

IZ ISTE KATEGORIJE

najnovije