Ponedjeljak, 2 Marta, 2026
NaslovnicaCrna hronikaU banjalučkom vrtiću preminulo dijete, očekuje se da tužitelj naredi obdukciju

U banjalučkom vrtiću preminulo dijete, očekuje se da tužitelj naredi obdukciju

U jednom banjalučkom vrtiću danas je preminula devetomjesečna beba, potvrđeno je za RTRS u Policijskoj upravi Banja Luka.

Danas oko 14:50 sati policiji je prijavljeno da radnici Službe hitne medicinske pomoći u vrtiću ukazuju medicinsku pomoć djetetu.

“Oko 15:30 časova PU Banja Luka je od strane Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske obaviještena da je dijete preminulo”, rečeno je iz PU Banja Luka.

Prve informacije ukazuju da je dijete iznenada preminulo u snu i da u cijelom slučaju nema ništa sumnjivo, javlja ATV.

U toku je uviđaj, a o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva i očekuje se naredba za obdukciju.

(24sata.info)

IZ ISTE KATEGORIJE

najnovije