Željezničar je u trećem pripremnom susretu na Grbavici pobijedio GOŠK rezultatom 2:1.

Plavi su u prvom poluvremenu dominirali, a terensku nadmoć krunisali su sa dva gola Mehmeda Alispahića u 17. i Ivana Lendrića u 39. minuti nakon vrlo lijepih akcija.

GOŠK je na startu drugog dijela uspio da smanji preko Ivana Šunjića u 49. minuti i ispostavilo se da je to konačan rezultat meča.

Željezničar je očekivano imao više od igre i još nekoliko šansi, ali i izabranici Vuleta Trivunovića predstavili su se u dobrom izdanju.

Osim gola izveli su nekoliko dobrih akcija, najbolju nisu iskoristili deset minuta prije kraja nakon kontra napada, u situaciji jedan na jedan. Ipak, generalno mogu biti zadovoljni prikazanim i predstavili su se u dobrom izdanju.