Chelsea je pobijedio Manchester United 4:3 u utakmici 31. kola Premier lige.

Tri gola za Chelsea zabio je Cole Palmer, a jedan Conor Gallagher . Alejandro Garnacho je pogađao dvaput za Manchester United, a jednom Bruno Fernandes. Bila je to utakmica visokog ritma s puno šansi i pogrešaka s obje strane.

Počela je sjajno za Chelsea. Conor Gallagher je već u četvrtoj minuti pogodio s 15 metara nakon jedne povratne lopte za 1:0. Cole Palmer povisio je iz penala na 2:0 u 19. minuti. Ali, onda je uslijedio preokret Uniteda. Alejandro Garnacho je nakon brze kontre pogodio u 34. minuti, a Bruno Fernandes pet minuta kasnije izjednačio rezultat na 2:2 udarcem glavom iz blizine nakon ubacivanja Diega Dalota.

U 67. minuti ponovo zabija Garnacho. Anthony mu je vanjskom odigrao loptu preko pola terena, Chelseajev golman Đorđe Petrović bio je nesiguran u izlasku, a Garnacho je glavom pogodio za vodstvo 2:3. Izgledalo je kao da će Manchester United uzeti sva tri boda, ali ostao je bez ijednog.

Najprije je Dalot srušio Nonija Maduekea na samom kraju sudijske nadoknade drugog dijela, koja je inicijalno iznosila osam minuta. Cole Palmer drugi put u večeri je bio precizan s bijele tačke u 100. minuti za 3:3.

Chelsea je i nakon gola krenuo po pobjedu. Opsada gola Uniteda završila je udarcem Palmera, koji je neobjašnjivo ostao sam nakon kornera. Lopta se odbila od Scotta McTominaya u mrežu. United je nakon ove utakmice ostao na šestom mjestu, dok se Chelsea popeo na deseto.