Sport

Mohamed Salah, fudbaler Liverpoola, zvanično je proglašen za najboljeg igrača sezone engleske Premier lige.
13.05.2018. u 13:00

Odlukom prvostepene komisije Nogometnog saveza BiH tuzlanska Sloboda nije dobila licencu za takmičenje u Premijer ligi BiH za narednu sezonu.
13.05.2018. u 11:32

U Srebreniku se večeras igra prva utakmica finalne serije prvenstva A-1 lige košarkaša između domaće Gradine i zeničkog Čelika.
13.05.2018. u 10:08

Rukometaši Izviđača osvojili su naslov prvaka Bosne i Hercegovine.
12.05.2018. u 23:10

Inter je u 37. kolu Serie A na Giuseppe Meazzi dočekao ekipu Sassuola i doživo poraz od 2:1.
12.05.2018. u 22:55

Danas su igrane utakmice pretposljednjeg kola španske La Lige.
12.05.2018. u 22:41

Košarkaši Zrinjskog poveli su u finalnoj seriji domaćeg prvenstva, nakon što su u prvom susretu finalne serije koja se igra na tri pobjede na svom aprketu pobijedili aktualnog prvaka Igokeu 73:67.
12.05.2018. u 22:26

Češka teniserka Petra Kvitova osvojila je turnir u Madridu nakon sjajnog finalnog okršaja sa Kiki Bertens.
12.05.2018. u 22:10

Juniorska nogometna U-19 reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrat će dvije prijateljske utakmice sa reprezentacijom Hrvatske. Prvi meč će biti odigran 15. maja u Slavonskom Brodu, a drugi dva dana kasnije u Orašju.
12.05.2018. u 20:14

U utakmici 9. kola Lige za opstanak na Tušnju su nogometaši Slobode poraženi od Mladosti iz Doboj Kaknja rezultatom 2:3 (0:3).
12.05.2018. u 19:16

Odigrane su utakmice 26. kola Prve lige Federacije BiH.
12.05.2018. u 19:08

Učesnici USAID-ovog projekta re:Generacija, koji imaju zadatak da jačaju svijest o pomirenju, suživotu i zajedništvu u BiH, posjetili su Stolac, saopćeno je iz USAID-a.
12.05.2018. u 18:08

Odigrano je posljednje kolo Bundeslige čime je stavljena kruna na još jednu izuzetno uzbudljivu sezonu.
12.05.2018. u 17:44

Naša najbolja karatistkinja Ivona Ćavar je osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u novom sadu.
12.05.2018. u 16:04

Ivan Klepić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u karateu u Novom Sadu u kategoriji preko 84 kilograma, prenosi Anadolu Agency (AA).
12.05.2018. u 14:01