Sport

Treneri Željezničara i Sarajeva Milomir Odović i Husref Musemić zadovoljni su prikazanom igrom svojih igrača i rezultatom u derbiju petog kola Premijer lige BiH na Grbavici, koji je završen rezultatom 2:2.
15.08.2018. u 22:59

Željezničar i Sarajevo remizirali su u 116. vječitom derbiju. Trener Sarajeva Musemića zadovoljan je bodom, ali žali zbog propuptene prilike za pobjedom.
15.08.2018. u 22:55

Sjajan derbi na Grbavici. Četiri postignuta gola, mnoštvo prilika… Na kraju zaslužena podjela bodova – 2:2.
15.08.2018. u 22:19

Pierluigi Collina od augusta nije prvi čovjek UEFA-e zadužen za sudije, a odluka da napusti tu funkciju bila je, kako kaže, isključivo njegova.
15.08.2018. u 21:09

Igrači Slobode i Krupe danas su uputili poruku bivšem nogometašu Tariku Okanoviću, koji se u UKC Tuzla dva i po mjeseca liječi od posljedica moždanog udara.
15.08.2018. u 20:31

U terminu od 17:30 sati odigrane su tri utakmice 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a pobjede su upisale ekipe GOŠK-a i Slobode, dok je meč između Radnika i Čelika završen rezultatom 0:0.
15.08.2018. u 19:27

U pripremnoj utakmici fudbaleri Herthe danas su savladali niželigaša Hallescher sa 4:1. Tim iz Berlina do porednosti je stigao već u 7. minuti kada je gol iz penala postigao Vedad Ibišević. Bivši bh. reprezentativac postigao je i drugi pogodak u 26. minuti.
15.08.2018. u 19:24

Fudbaleri Širokog Brijega savladali su Mladost u Doboju kod Kaknja pogotkom Matića u 90. minuti susreta. Domaći tim prvi je prijetio već u 8. minuti. Nakon velike greške odbrane Širokog Brijega, Pandža nije bio precizan iz izgledne prilike. Već u narednom napadu prijetio je Jurić iz Širokog Brijega, ali je šutirao preko gola.
15.08.2018. u 19:20

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom je započela kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2019. godine.
15.08.2018. u 18:30

Selektor reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić imao je samo riječi hvale za golmana Danijela Subašića koji je danas objavio da završava reprezentativnu karijeru, a rekao je da on kao i Vedran Ćorluka i Mario Mandžukić zaslužuju dostojan oproštaj.
15.08.2018. u 17:31

Selektori nogometne A reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki i U-21 reprezentacije Vinko Marinović 20. augusta objavit će spiskove igrača za predstojeće utakmice.
15.08.2018. u 16:05

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić poražen je na startu ATP Challenger turnira u Cordenonsu u Italiji, koji se igra za nagradni fond od 64.000 eura.
15.08.2018. u 15:39

Utakmica UEFA-inog Superkupa između fudbalera Real Madrida i Atletico Madrida odigrat će se večeras u Talinu sa početkom u 21 sat po srednjeevropskom vremenu.
15.08.2018. u 15:10

Tačno koliko traje jedno poluvrijeme nogometne utakmice danas je trajao i monolog Bake Sliškovića pred novinarima iz Mostara i Bugarske.
15.08.2018. u 14:57

Veterani FK Sloboda i Sportski centar Mejdan organizatori su humanitarne malonogometne utakmice čiji cilj je skupljanje novčane pomoći za liječenje i rehabilitaciju bivšeg igrača Slobode i reprezentativca BiH Tarika Okanovića.
15.08.2018. u 14:46