Sport

Reprezentativac Bosne i Hercegovine u razgovoru za Kicker dotakao se svoje situacije u Romi. Naš napadač ističe kako će Roma kroz dvije godine slaviti šampionsku titulu u Italiji i da ignoriše kritike na njegov račun.
13.11.2017. u 14:10

Na Evropskom prvenstvu za seniorke U23 koje se ovog vikenda održalo u Podgorici Aleksandra Samardžić je u iznimno jakoj konkurenciji uspjela osvojiti treće mjesto.
13.11.2017. u 14:05

Reprezentacija Bosne i Hercegovine bi prvi prijateljski meč u 2018. godini mogla odigrati protiv reprezentacije Meksika.
13.11.2017. u 12:39

Novi trener splitskog Hajduka Željko Kopić danas je predstavljen javnosti i medijima, javlja Anadolu Agency (AA).
13.11.2017. u 11:05

Zlatko Dalić će voditi Hrvatsku na Svjetskom prvenstvu iduće godine u Rusiji.
13.11.2017. u 09:41

Nijemac Alexander Zverev pobijedio je Hrvata Marina Čilića sa 2:1 u setovima u prvom kolu završnog ATP turnira sezone u Londonu.
12.11.2017. u 23:51

Ženska teniska reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država pobjednica je Fed kupa.
12.11.2017. u 23:10

Nogometaši Hrvatske plasirali su se na završnicu svjetskog prvenstva koje će 2018. godine biti održano u Rusiji.
12.11.2017. u 22:40

Larisa Cerić nastavlja pisati historiju bosanskohercegovačkog sporta. Ovog vikenda u marokanskom gradu Marakešu održano je Svjetsko prvenstvo Open kategorije, najprestižnije kategorije u judo sportu, a naša Larisa je osvojila 2. mjesto, odnosno srebrnu medalju.
12.11.2017. u 22:28

Nogometaši Švicarske plasirali su se na završnicu Svjetskog prvenstva koje će 2018. godine biti održano u Rusiji.
12.11.2017. u 20:23

Košarkaši Bosne Royal pobijedili su ekipu Sparsa u zaostaloj utakmici 4. kola prvenstva Bosne i Hercegovine. Studenti su večeras u Skenderiji slavili nad gradskim rivalom sa 71:65 i Sparsima nanijeli prvi poraz u sezoni.
12.11.2017. u 20:10

Na Klinici za hirurgiju UKC Tuzla, zbog zdravstvenih problema gastroenterološke prirode prije šest dana operisan je Sakib Malkočević, uspješni selektor kadetske reprezentacije BiH.
12.11.2017. u 19:11

Švicarac Roger Federer pobjedom je otvorio završni ATP turnir sezone u Londonu.
12.11.2017. u 17:36

Nogometaši Zvijezde iz Gradačca osvojili su naslov jesenjeg prvaka Federacije BiH. Zvijezda je u 15., posljednjem kolu jesenjeg dijela prvanstva na svom terenu pobijedila Čapljinu s 2:0 i zadržala bod prednosti nad Slogom iz Simin Hana, koja je također danas slavila protiv Slavena s 3:0.
12.11.2017. u 15:53

Nakon 82 meča i 28 postignutih pogodaka odlučio je napustiti svlačionicu Zmajeva. Nakon zvanične odluke popularnog Vedatora sa svih strana stižu emotivne poruke. Mehmed Baždarević, koji je u dva nepuna mandata vodio bh. reprezentaciju, naglasio je kako je s napadačem Herthe imao sjajnu saradnju.
12.11.2017. u 13:21