Sport

Britanski vozač Lewis Hamilton dominirao je danas u trci za Veliku nagradu Singapura, i tako stigao do nove pobjede te povećao vodstvo u šampionatu Formule 1
16.09.2018. u 16:51

Asmir Begović, golman fudbalske reprezentacije BiH i Bournemoutha kazao je za britanske medije da se uloga golmana u današnjem fudbalu potpuno promijenila u odnosu na vrijeme kada je on stigao u Englesku.
16.09.2018. u 16:44

Zlatan Ibrahimović je, u porazu svog Los Angeles Galaxyja na gostovanju kod Toronta od 5:3, postigao svoj 500. gol u karijeri, i to na spektakularan način.
16.09.2018. u 16:14

Nogometaši Zrinjskog i Širokog Brijega podijelili su bodove nakon što su u Mostaru u utakmici 9. kola Premijer lige BiH odigrali bez golova 0:0.
15.09.2018. u 23:39

Nogometaši Sarajeva pobijedili su večeras na Koševu ekipu Tuzla Cityja sa 2:0, u susretu devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
15.09.2018. u 21:37

Britanac iz Mercedesa Lewis Hamilton startovaće prvi na trci za Veliku nagradu Singapura u Formuli 1, pošto je na današnjim kvalifikacijama imao najbrži krug -1:36,015.
15.09.2018. u 19:06

Danas je na Stadionu Rođeni odigrana utakmica u okviru 6. kola Prve lige FBiH između Veleža i Zvijezde. Nakon 90 minuta igre, Velež je upisao ubjedljivu pobjedu rezultatom 7:0. Dvostruki strijelac bio je Fajić, dok su po jedan dali Cvijanović, Zvonić, Brandao, Ovčina i Behram.
15.09.2018. u 19:01

Nakon fenomenalne partije i pobjede na Old Traffordu nad Manchester Unitedu (3:0), uslijedio je neočekivani pad za Tottenham.
15.09.2018. u 15:33

Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
15.09.2018. u 15:29

Cristiano Ronaldo se i dalje vodi kao najbolji igrač na svijetu, a mogao bi još godinu dana da ostane na toj poziciji ukoliko bude imao više glasova od Luke Modrića i Mohameda Salaha u zvaničnom izboru FIFA-e.
15.09.2018. u 15:28

Bosanskohercegovački centar Jusuf Nurkić, nalazi se među 100 najboljih NBA košarkaša po izboru američkog magazina Sports Illustrated.
15.09.2018. u 15:27

Ekipa Atletico Madrida nastavila je s lošim rezultatima u novoj sezoni španske La Lige, a oni su na domaćem terenu u meču 4. kola protiv Eibara tek u 94. minuti stigli do jednog boda.
15.09.2018. u 15:26

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra u Sarajevu dočekuje selekciju Češke, u susretu drugog kola drugog kruga kvalifikacija za svjetsko prvenstvo 2019. u Kini.
15.09.2018. u 14:07

Protiv Finske nismo bili na nivou svih 40 minuta a u utakmici ovog nivoa potrebno je biti konstantan od prve do zadnje minute. Tih sedam-osam zadnjih minuta protiv Finske može nam poslužiti kao model kako da igramo, ali ovog puta svih 40 minuta, izjavio je kapiten košarkaške reprezentacije BiH Elmedin Kikanović uoči meča drugog kola drugog kruga kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u Kini.

Teniska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od selekcije Japana s 3-0 u meču play-offa za Svjetsku grupu Davis Cupa.
15.09.2018. u 10:16