Sport

Utakmica 18. kola nogometne Premijer lige BiH između Širokog Brijega i Zvijezda 09 prekinuta je u 32. minuti zbog slike Slobodana Praljka istaknute na tribini s domaćim navijačima "Škriparima".
01.12.2019. u 16:58

Borac je nakon više od devet godina slavio u Zenici kod Čelika rezultatom 2:1 (0:1), a Banjalučani su trijumf u 18. kolu BHT Premijer lige ostvarili nakon velikog preokreta.
01.12.2019. u 16:09

Čelik je u 18. kolu BHT Premijer lige poražen na Bilinom polju od banjalučkog Borca rezultatom 1:2 (1:0).
01.12.2019. u 15:23

Ugandski atletičar Joshua Cheptegei (23) pobijedio je u Valenciji u cestovnoj utrci na 10 km istrčavši najbolji rezultat na svijetu, 26 minuta i 38 sekunda.
01.12.2019. u 15:14

Španski nogometni velikan Real Madrid navodno je ponudio Joseu Mourinhu čak 14 miliona eura samo da ne prihvati ponudu Tottenhama i preuzme londonski sastav.
01.12.2019. u 15:12

U susretu 14. kola italijanske Serie A desilo se veliko iznenađenje. Juventus je na svom terenu remizirao sa Sassuolom 2:2.
01.12.2019. u 15:10

U 18. kolu Premijer lige BiH, Velež je kao gost u Bijeljini pobijedio Radnik rezultatom 0:1.
01.12.2019. u 14:55

James Harden je fanovima NBA lige priredio još jednu šutersku partiju za pamćenje.
01.12.2019. u 08:55

Nakon što su izvučene grupe za Evropsko prvenstvo 2020. godine u fudbalu, UEFA je objavila i raspored utakmica.
30.11.2019. u 22:40

Nogometaši Bayerna napravili su veliki kiks u 13. kolu njemačke Bundeslige izgubivši kod kuće od Bayera rezultatom 2:1.
30.11.2019. u 20:51

Nogometaši Željezničara danas su na Koševu pobijedili gradskog rivala Sarajevo sa 3:1 (1:1) u derbi susretu 18. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.
30.11.2019. u 19:11

U rumunjskom Bukureštu večeras je održan žrijeb grupa za Evropsko prvenstvo 2020. godine.
30.11.2019. u 18:59

Odigrane su četiri utakmice 14. kola engleskog Premiershipa, a nogometaši Liverpoola upisali su novu pobjedu na domaćem terenu.
30.11.2019. u 18:30

Šeher je i nakon večerašnjeg 140. sarajevskog derbija ostao plave boje!
30.11.2019. u 18:05

U duelu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Zrinjski i Mladost Doboj-Kakanj podijelili su bodove rezultatom 1:1.
30.11.2019. u 18:09