Sport

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić poražen je na startu ATP Challenger turnira u Izmiru.
20.09.2017. u 13:07

Najbolji strijelac reprezentacije BiH svih vremena, fudbaler Rome Edin Džeko, odabran je za ambasadora UEFA Youth League.
20.09.2017. u 12:54

Bh. nogometni stručnjak Vahid Halilhodžić još jednom je odlučio pomoći bh. sportu te je Turbini iz Jablanice donirao novčana sredstva.
20.09.2017. u 12:08

U takmičenju za nogometni Kup Bosne i Hercegovine danas je programu 15 utakmica šesnaestine finala.
20.09.2017. u 12:21

Finansijski časopis Forbes objavio je novu listu najvrijednijih sportskih ekipa svijeta.
20.09.2017. u 11:46

Na golf terenima VF u Sarajevu će se održati tradicionalni ProAm golf turnir jedan od najboljih golf turnira u regiji. Ovaj sedmi po redu turnir će biti i rekordan po broju učesnika. Nastupiće 16 profesionalnih i 48 amaterskih golf igrača, prenosi Anadolu Agency (AA).
20.09.2017. u 11:36

Bosanskohercegovački teniseri i teniserke ove sedmice uspješno su startovali na ATP, ATP Challenger i ITF Futures turnirima.
20.09.2017. u 11:31

Časopis Forbes objavio je listu najplaćenijih svjetskih sportista u 2017. godini.
20.09.2017. u 11:29

Darijo Srna (35) bio je pozitivan na doping testu nakon prošlosedmične utakmice UEFA Lige prvaka između Šahtara i Napolija (2:1), pišu ukrajinski mediji, navodeći kao se potvrda informacije čeka iz kluba hrvatskog internacionalca.
20.09.2017. u 10:39

Francuski trener Zinedine Zidane produžio je ugovor s Real Madridom, koji bi istekao na kraju tekuće sezone. Iako klub nije ozvaničio pruduženje saradnje s trenerom, to je potvrdio Zidane za španske medije, ali nije otkrio na koji period je potpisao, javlja Anadolu Agency (AA).
20.09.2017. u 10:32

Katalonski nogometni div Barcelona slavila je u sklopu 5. kola Primere pred svojim navijačima protiv slabašnog Eibara.
20.09.2017. u 00:13

Prvo kolo engleskog Liga kupa donijelo je eliminaciju Liverpoola i dva pogotka bh. veznjaka Maria Vrančića u pobjedi njegovog Norwicha.
19.09.2017. u 23:19

U prvom susretu 5. kola italijanske Serie A, Bologna i Inter su remizirali 1:1.
19.09.2017. u 23:10

Nogometaši Bayerna pobijedili su u Gelsenkirchenu u okviru 5. kola Bundeslige ekipu Schalkea rezultatom 3:0.
19.09.2017. u 22:41

Nogometaši Valencije pobijedili su na Mestalli u okviru 5. kola La Lige ekipu Malage rezultatom 5:0.
19.09.2017. u 22:08