Sport

Takmičari taekwondo kluba Novi Grad Sarajevo osvojili su sedam zlatnih i dvije bronzane medalje, kao i pehar za trećeplasiranu ekipu u seniorskoj konkurenciji na internacionalnom prvenstvu Podgorica Open, koje je održano u subotu u crnogorskoj prijestolnici.
19.05.2019. u 11:27

Fudbaleri Veleža su jučer u Gračanici protiv Bratstva slavili jako važnu pobjedu, koja ih približava promociji u Premijer ligu BiH.
19.05.2019. u 10:18

Američki bokser Deontay Wilder (33) brutalno je u Brooklynu nokautirao sunarodnjaka Dominica Breazealea (33) nakon dvije minute i 17 sekundi borbe.
19.05.2019. u 09:28

Erko Jun došao je do svoje treće MMA pobjede. Model rodom iz BiH, a u posljednje vrijeme sve ozbiljniji MMA borac, nokautirao je do sada najozbiljnijeg protivnika. Akop Szostak pao je za samo pola minute.
19.05.2019. u 09:27

Portland Trail Blazersi su drugi put zaredom ispustili veliko vodstvo protiv aktuelnih prvaka i sada se nalaze pred eliminacijom. Golden State Warriorsi kao gosti su slavili u Moda Centeru sa 110:99 i tako poveli sa 3-0 u seriji finala Zapada.
19.05.2019. u 08:49

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale masters turnira u Rimu, pošto je večeras u polufinalu pobijedio Argentinca Diega Schwartzmana u tri seta, 6:3 i 6:7 (2), 6:3.
18.05.2019. u 22:54

U 37. kolu italijanske Serie A, Sassuolo i Roma su odigrali meč bez golova.
18.05.2019. u 22:37

Ekipa mostarskog Zrinjskog, sada već bivši prvak Bosne i Hercegovine, čestitala je Sarajevu osvajanje šampionskog pehara Premijer lige.
18.05.2019. u 22:11

Stručni štab, igrači, uprava i navijači Fudbalskog kluba Sarajevo proslavili su titulu prvaka Bosne i Hercegovine pjevanjem navijačkih pjesama i pirotehnikom ispred Vječne vatre u Sarajevu.
18.05.2019. u 21:46

Fudbaleri Manchester Cityja rezultatom 6:0 slavili su protiv Watforda u finalu FA Cupa i tako osvojili najstarije fudbalsko takmičenje na svijetu.
18.05.2019. u 20:46

Fudbaleri Sarajeva osvojili su šestu titulu prvaka u historiji kluba i prvu "duplu krunu", nakon što su večeras savladali ekipu Zvijezde 09 s 4:0 u 32. kolu Premijer lige BiH.
18.05.2019. u 20:11

Sedam utakmica 27. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine odigrano je u terminu od 17:30 te su zabilježeni prilično interesantni rezultati.
18.05.2019. u 19:47

Željezničar se porazom od Čelika oprostio od publike na Grbavici za ovu sezonu, a Zeničani su slavili pobjedu od 1:2.
18.05.2019. u 19:04

Fudbaleri Sarajeva novi su prvaci Bosne i Hercegovine!
18.05.2019. u 18:55

Još četiri utakmice zadnjeg kola španske LaLige odigrane su danas, a saznali smo posljednjeg putnika u Ligu prvaka.
18.05.2019. u 18:33