Sport

Massimiliano Allegri nedavno je objavio da na kraju sezone napušta klupu Juventusa, a španska Marca već donosi vijest da je Cristiano Ronaldo upravi italijanskog velikana za novog trenera preporučio Josea Mourinha.
20.05.2019. u 18:18

Najveća želja navijača Real Madrida je Belgijanac Eden Hazard, dok je najmanje glasova dobio francuski veznjak Paul Pogba, rezultati su velike ankete koju je proveo španjolski sportski dnevnik AS među navijačima 'Kraljevskog Kluba".
20.05.2019. u 17:02

Čelnici PSG-a uputili su zvaničnu ponudu Juventusu za Miralema Pjanića (29).
20.05.2019. u 16:38

Italijanski fudbalski klub Roma ponudio je živoj legendi Francescu Tottiju ulogu tehničkog direktora i mogućnost da ima veliki uticaj na najvažnije odluke.
20.05.2019. u 16:03

Najbolji teniser svijeta Novak Ðoković započeo je 252. nedjelju na čelu ATP liste, a uprkos porazu od Rafaela Nadala u finalu Mastersa u Rimu, uvećao je prednost u odnosu na Španca koja sada iznosi 4.410 bodova.
20.05.2019. u 13:09

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je popis kandidata za utakmicu kvalifikacija za EURO 2020. protiv Walesa te prijateljsku utakmicu protiv Tunisa u lipnju.
20.05.2019. u 12:43

Njemački fudbaler Toni Kros produžio je ugovor s Real Madridom, pa će na "Santjago Bernabeu" ostati do juna 2023. godine.
20.05.2019. u 12:36

Robert Prosinečki selektor fudbalske reprezentacija Bosne i Hercegovine objavio je danas spisak igrača za nastavak kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2020. godine.
20.05.2019. u 12:02

U posljednja dva susreta nedjeljnog programa talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je na svom terenu razbio Inter 4:1, dok je Juventus u Torinu proslavio novi naslov prvaka odigravši 1:1 s Atalantom.
20.05.2019. u 09:55

Toronto Raptorsi svladali su Milwaukee Buckse 118:112 nakon dva produžetka i smanjili rezultat na 2:1 u finalu Istočne konferencije NBA lige.
20.05.2019. u 09:39

Košarkaši CSKA osvojili su naslov europskog prvaka nakon što su u finalu Eurolige pobijedili Andolu Efes 91:83 (29:20, 15:22, 24:20, 23:21).
19.05.2019. u 23:00

Fudbaleri Galatasaraya slavili su danas u Istabulu protiv gradskog rivala Basaksehira rezultatom 2:1 čime su kolo prije kraja sezone došli do osvajanja titule prvaka Turske, javlja Anadolu Agency (AA).
19.05.2019. u 22:14

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije želio da priča o umoru poslije napornih mečeva na mastersu u Rimu, već je čestitao Rafaelu Nadalu na osvojenoj tituli.
19.05.2019. u 20:51

Češka teniserka Karolina Pliškova osvojila je turnir u Rimu, pošto je u finalu pobijedila 42. teniserku svijeta Britanku Džoanu Kontu poslije dva seta, 6:3, 6:4.
19.05.2019. u 19:35

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije uspio da veže titule u Madridu i Rimu. U finalu na Foro Italiku poražen je od Rafaela Nadala, 6:0, 4:6, 6:1.
19.05.2019. u 19:29