Sport

Prvi susret drugog kola grupe B igrali su Portugal i Maroko, a pobjedu od 1:0 je slavio aktuelni prvak Evrope.
20.06.2018. u 16:04

FK Sarajevo u prvom pretkolu Evropske lige igrat protiv Banantsa iz Armenije, Željezničar će igrati protiv estonske Narve Trans, dok će Široki Brijeg igrati protiv Domžaela.
20.06.2018. u 15:11

Selektor reprezentacije Srbije Mladen Krstajić morao se dobro potruditi pred švicarskim novinarima koji su spremni stigli na konferenciju za medije, a oni su selektora Orlova pitali nekoliko zanimljivih pitanja o njegovoj prošlosti.
20.06.2018. u 11:40

Nakon odigranog prvog kola grupne faze takmičenja na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji još jednom je potvrđeno da Evropa dominira u svjetskom nogometu.
20.06.2018. u 09:38

Bh. košarkaški reprezentativac Džanan Musa se nakon workouta u NBA klubovima oglasio na Twitteru.
19.06.2018. u 23:19

Nogometna reprezentacija Rusije zabilježila je drugu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u njihovoj zemlji.
19.06.2018. u 22:31

Bivši predsjednik Svjetske nogometne organizacije (FIFA) Sepp Blatter doputovao je u Moskvu kako bi gledao utakmice svjetskog prvenstva.
19.06.2018. u 21:38

Izvršni odbor Nogometnog savez BiH je donio odluku o odgađanju žrijeba Premijer lige Bosne i Hercegovine za narednu takmičarsku sezonu, koji je bio zakazan za sutra u 12.00 sati.
19.06.2018. u 20:41

Senegal je u Moskvi iznenadio Poljsku. Afrička reprezentacija povela je autogolom Thiaga Cioneka u 37. minuti. Rezultat je u 60. minuti povećao M'Baye Niang, dok je strijelac gola za Poljsku četiri minuta prije bio Grzegorz Krychowiak.
19.06.2018. u 19:28

Nogometna reprezentacija Japana u 1. kolu Svjetskog prvenstva u Rusiji u Saransku je pobijedila Kolumbiju sa 2:1 (1:1).
19.06.2018. u 18:58

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine u kolicima pobjedom protiv Hrvatske sa 60:47 otvorila je nastup na Evropskom prvenstvu B- divizije u Belgiji.
19.06.2018. u 18:05

Bosanskohercegovački teniser porazom je otvorio sezonu na travi, pošto je od njega danas bio bolji Grigor Dimitrov rezultatom 2:1 u setovima (6:3, 6:7, 6:3).
19.06.2018. u 15:20

Ukoliko bude bolji od Spartaka iz Trnave u dvomeču prvog pretkola Lige prvaka, Zrinjski će imati težak zadatak i ide na pobjednika dvoboja Legia – Cork.
19.06.2018. u 14:37

Tomislav Turčin, reprezentativac Hrvatske u mlađim kategorijama, novi je igrač Širokog Brijega.
19.06.2018. u 13:29

Protivnik nogometašima Zrinjskog u prvom pretkolu Lige prvaka bit će slovački prvak Spartak Trnava, odlučio je ždrijeb u središtu Europske nogometne federacije (UEFA) u Nyonu.
19.06.2018. u 12:34