Sport

Nogometaši Dinama uvjerljivo su u Zagrebu u okviru prvog kola Lige prvaka pobijedili ekipu Atalante rezultatom 4:0 i tako najavili velike stvari ove sezone u elitnom evropskom klupskom takmičenju.
18.09.2019. u 23:16

U prvom kolu grupe A Lige prvaka sastali su se PSG i Real, a slavili su Parižani s 3:0. Dvostruki strijelac protiv bivšeg kluba bio je Angel Di Maria (14. i 33. minuta), a Thomas Meunier dodao je treći u sudijskoj nadoknadi.
18.09.2019. u 23:18

Odigrana su prva dva meča večerašnjeg programa Lige prvaka, a u oba smo vidjeli podjele bodova.
18.09.2019. u 21:58

Nogometaši Sarajeva plasirali su se u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine nakon što su u Ljubuškom savladali ekipu domaćeg niželigaša Slogu sa 4:2.
18.09.2019. u 20:27

Danas je u Gračanici odigrana utakmica u okviru 1/16 finala Kupa BiH između NK Bratstvo i FK Velež. Na kraju, Velež je upisao pobjedu rezultatom 3:2, te tako izborio plasman u 1/8 finala Kupa BiH. Dvostruki strijelac bio je Valmir Berisha, uz ag. Mujačića.
18.09.2019. u 18:41

Aktuelni osvajači Kupa BiH, fudbaleri Sarajeva, teže od očekivanog savladali su Ljubuški rezultatom 2:4 u okviru 1/16 finala Kupa BiH. Domaćin je dva puta vodio, ali je Bordo tim u finišu preokrenuo.

Željezničar je u okviru 1/16 finala Kupa BiH savladao domaći Tekstilac sa 3:0.
18.09.2019. u 18:40

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur (86. ATP) ispao je s turnira u Sankt Peterburgu nakon što je danas u osmini finala poražen od Kazahstanca Mihaila Kukuškina (57. ATP).
18.09.2019. u 17:24

Danny da Costa (26), fudbaler Eintrachta iz Frankfurta, tužio je majku, jer smatra da mu je ukrala omiljene dresove, javljaju njemački mediji.
18.09.2019. u 17:11

Portugalska fudbalska zvijezda Cristiano Ronaldo izjavio je kako želi i zaslužuje da osvoji veći broj Zlatnih lopti od Argentinca Lionela Messija.
18.09.2019. u 17:08

Safet Sušić koji je proglašen za najboljeg igrača u historiji Paris Saint-Germaina i za najboljeg stranog igrača u historiji Francuskog šampionata, dobio je mural sa likom na zidovima Parka Prinčeva.
18.09.2019. u 14:57

Nakon obavljenih provjera i kontrola navijači dva mostarska nogometna kluba otputovali su prema Gračanici i Gradačcu gdje kasnije danas Velež i Zrinjski igraju utakmice Kupa Bosne i Hercegovine.
18.09.2019. u 13:39

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine uskoro bi trebala da dobije novog sportskog direktora.
18.09.2019. u 12:13

Juniorska reprezentativka i prvakinja Bosne i Hercegovine u umjetničkom klizanju Zara Husedžinović, uz podršku Saveza klizačkih sportova BiH, nastupit će od 24. do 28. septembra na ISU juniorskom Grand prixu u Zagrebu.
18.09.2019. u 10:52

Susreti šesnaestine finala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine igraju se danas.
18.09.2019. u 08:51