Sport

Na sinoć završenom 49. balkanskom juniorskom atletskom prvenstvu (U20) u rumunskom Cluju, takmičari Bosne i Hercegovine osvojili su i treću medalju pa se danas, s jednom zlatnom i dvije srebrene medalje vraćaju kući.
04.07.2019. u 09:20

Ovo niko nije očekivao! Pa čak ni najzagriženiji ljubitelji nogometa u Peruu.
04.07.2019. u 08:19

Cori Gauff je priča broj 1. na ovogodišnjem Wimbledonu. Barem za sada…
03.07.2019. u 22:55

Završen je i današnji program na nezvaničnom prvenstvu svijeta u tenisu – Wimbledonu.
03.07.2019. u 22:51

Radovi na Olimpijskom stadionu u Tokiju su pri kraju i do decembra ove godine 1,3 milijarde dolara vrijedan stadion bit će otvoren, objavili su organizatori Olimpijskih igara koje će se od 24. jula do 9. augusta 2020. održati u glavnom japanskom gradu.
03.07.2019. u 18:58

Desetostruka prvakinja BiH u biciklizmu Lejla Tanović pobijedila je na UCI C2 utrci u Hrvatskoj i osvojila novih 30 UCI bodova koji se računaju za svjetsku ranking listu i olimpijsku normu.
03.07.2019. u 12:47

Legenda automobilske industrije, Lee Iacocca, koji je postao slavan po stvaranju čuvenog brenda Ford Mustang i spašavanju Chryslera od bankrota, preminuo je u utorak u 94. godini, javili su američki mediji.
03.07.2019. u 12:41

Nogometaši Brazila prvi su finalisti južnoameričkog prvenstva, Copa America.
03.07.2019. u 09:57

Sarajlija Nermin Štitkovac, član AK Sarajevo, osvojio je srebrnu medalju u bacanju kugle na 49. balkanskom juniorskom prvenstvu (U20) u rumunskom Cluju.
02.07.2019. u 21:32

Bosanskohercegovački kick-bokser Dževad Poturak i bokser Adnan Redžović, uz plejadu drugih domaćih i stranih boraca, sutra će se boriti na vodećem svjetskom kick-box turniru King of Kings World Grand Prix (KOK WGP).
02.07.2019. u 17:45

Devetnaestogodišnji Belmin Mrkanović, član Atletskog kluba Doboj Istok, osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u trci na 5.000 metara na dvodnevnom 49. balkanskom juniorskom prvenstvu (U20), koje je danas počelo u rumunskom Cluju.
02.07.2019. u 15:04

Juniorska nogometna U-18 reprezentacija Bosne i Hercegovine učestvovat će od 10. do 17. jula na 23. internacionalnom turniru u Japanu.
02.07.2019. u 14:36

Sarajevo u okviru prvog pretkola Lige prvaka na stadionu Asim Ferhatović Hase 9. jula (19.45 sati) dočekuje Celtic.
02.07.2019. u 14:01

Paris Saint-Germain doveo je prvo ovoljetno pojačanje. Riječ je ofanzivnom veznom fudbaleru Pablu Sarabiji (27), koji je do sada nastupao za Sevillu.

Goraždanski sportisti tradicionalno će učestvovati na 56. međuopštinskim omladinskim sportskim igrama (MOSI) koje sutra počinju na Sokocu.
02.07.2019. u 13:59