Sport

"Žutica" hara Premijer ligom BiH pred posljednje kolo jesenjeg dijela sezone.
02.12.2019. u 15:34

Trener Verone Ivan Jurić je nakon poraza od Rome izjavio da su doživjeli poraz zbog velikih greški koje su pravili tokom meča.
02.12.2019. u 15:23

Bliži se kraj godine, a Ivan Rakitić još uvijek ne zna gdje će igrati sljedeće godine.
02.12.2019. u 14:24

Selektor nogometne reprezentacije Italije Roberto Mancini je izjavio da je optimista pred Europsko prvenstvo (EURO) 2020. godine.
02.12.2019. u 12:22

Roma je večeras u 14. kolu Serije A osvojila važna tri boda na gostovanju kod Verone, koju je savladala sa 1:3.
01.12.2019. u 23:09

Fudbaleri Barcelone su večeras na Wanda Metropolitano stadionu u Madridu slavili u derbiju 15. kola LaLige, a savladali su domaći Atletico s minimalnih 0:1.
01.12.2019. u 23:17

Košarkaši Igokee su danas u svojoj dvorani u Laktašima doživjeli i osmi poraz u devet kola regionalne ABA lige, a pobjedu je slavila Mega Bemax sa 69:72.
01.12.2019. u 21:39

Prije nešto više od sat na Pecari je završen posljednji meč 18. kola Premijer lige, a Široki je s visokih 4:0 porazio Zvijezdu 09.
01.12.2019. u 20:22

Napoli je upao u veliku rezultatsku krizu u italijanskoj Seriji A, a katastrofalan niz je danas dobio i svoj šesti nastavak.
01.12.2019. u 20:18

U posljednjem susretu 18. kola Premijer lige, fudbaleri Širokog Brijega su na Pecari savladali Zvijezdu 09 rezultatom 4:0.
01.12.2019. u 18:34

Fudbaleri Intera pobijedili su SPAL rezultatom 2:1 u 14. kolu Serije A i preuzeli su vrh tabele.
01.12.2019. u 17:39

Utakmica 18. kola nogometne Premijer lige BiH između Širokog Brijega i Zvijezda 09 prekinuta je u 32. minuti zbog slike Slobodana Praljka istaknute na tribini s domaćim navijačima "Škriparima".
01.12.2019. u 16:58

Borac je nakon više od devet godina slavio u Zenici kod Čelika rezultatom 2:1 (0:1), a Banjalučani su trijumf u 18. kolu BHT Premijer lige ostvarili nakon velikog preokreta.
01.12.2019. u 16:09

Čelik je u 18. kolu BHT Premijer lige poražen na Bilinom polju od banjalučkog Borca rezultatom 1:2 (1:0).
01.12.2019. u 15:23

Ugandski atletičar Joshua Cheptegei (23) pobijedio je u Valenciji u cestovnoj utrci na 10 km istrčavši najbolji rezultat na svijetu, 26 minuta i 38 sekunda.
01.12.2019. u 15:14