Sport

Najbolji teniser svijeta Novak Ðoković započeo je 252. nedjelju na čelu ATP liste, a uprkos porazu od Rafaela Nadala u finalu Mastersa u Rimu, uvećao je prednost u odnosu na Španca koja sada iznosi 4.410 bodova.
20.05.2019. u 13:09

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je popis kandidata za utakmicu kvalifikacija za EURO 2020. protiv Walesa te prijateljsku utakmicu protiv Tunisa u lipnju.
20.05.2019. u 12:43

Njemački fudbaler Toni Kros produžio je ugovor s Real Madridom, pa će na "Santjago Bernabeu" ostati do juna 2023. godine.
20.05.2019. u 12:36

Robert Prosinečki selektor fudbalske reprezentacija Bosne i Hercegovine objavio je danas spisak igrača za nastavak kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2020. godine.
20.05.2019. u 12:02

U posljednja dva susreta nedjeljnog programa talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je na svom terenu razbio Inter 4:1, dok je Juventus u Torinu proslavio novi naslov prvaka odigravši 1:1 s Atalantom.
20.05.2019. u 09:55

Toronto Raptorsi svladali su Milwaukee Buckse 118:112 nakon dva produžetka i smanjili rezultat na 2:1 u finalu Istočne konferencije NBA lige.
20.05.2019. u 09:39

Košarkaši CSKA osvojili su naslov europskog prvaka nakon što su u finalu Eurolige pobijedili Andolu Efes 91:83 (29:20, 15:22, 24:20, 23:21).
19.05.2019. u 23:00

Fudbaleri Galatasaraya slavili su danas u Istabulu protiv gradskog rivala Basaksehira rezultatom 2:1 čime su kolo prije kraja sezone došli do osvajanja titule prvaka Turske, javlja Anadolu Agency (AA).
19.05.2019. u 22:14

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije želio da priča o umoru poslije napornih mečeva na mastersu u Rimu, već je čestitao Rafaelu Nadalu na osvojenoj tituli.
19.05.2019. u 20:51

Češka teniserka Karolina Pliškova osvojila je turnir u Rimu, pošto je u finalu pobijedila 42. teniserku svijeta Britanku Džoanu Kontu poslije dva seta, 6:3, 6:4.
19.05.2019. u 19:35

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije uspio da veže titule u Madridu i Rimu. U finalu na Foro Italiku poražen je od Rafaela Nadala, 6:0, 4:6, 6:1.
19.05.2019. u 19:29

Košarkaši Sparsa pobijedili su danas u Sarajevu ekipu Širokog sa 70:63, u drugom susretu finala play-offa prvenstva Bosne i Hercegovine.
19.05.2019. u 18:58

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur plasirao se u glavni žrijeb ATP turnira u Ženevi, nakon što je u finalu kvalifikacija savladao Amerikanca Tommyja Paula sa 2:1 u setovima (6:2, 4:6, 6:3.)
19.05.2019. u 15:38

Nogometaši Real Betisa savladali su na Santiago Bernabeu Real Madrid rezultatom 2-0 u 38. kolu španjolskog prvenstva.
19.05.2019. u 15:26

Ekipa ZAMM mC osvojila je titulu Lige prvaka u amaterskom futsalu – UEFS XXIX Champions league porazivši u Sarajevu jučer u finalu prošlogodišnje pobjednike Torpedo Mami iz Moskve rezultatom 3:2.
19.05.2019. u 13:55