Sport

Uoči posljednjih 90 minuta natjecanja po skupinama Lige prvaka još je osam praznih mjesta za plasman u osminu finala.
04.12.2017. u 13:57

Brazilski majstor Neymar korak je do rekorda kojeg nisu uspjeli ostvariti niti Lionel Messi niti Cristiano Ronaldo premda su u Ligi prvaka zabili ukupno više od 200 golova.
04.12.2017. u 13:49

Prije jučerašnje utakmice Treće hrvatske nogometne lige (grupa ”Jug”) između Uranije iz Baške Vode i Kamena održana je minuta šutnje u spomen na osuđenog ratnog zločinca Slobodana Praljka, generala Hrvatske vojske (HV) i Hrvatskog vijeća odbrane (HVO).
04.12.2017. u 13:10

Nije planirano, odnosno neće biti odlaganja utakmica 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine koje će se odigrati narednog vikenda, rekao je za Anadolu Agency (AA) Elmir Pilav, direktor Odjela za takmičenje Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine (N/FS BiH).
04.12.2017. u 12:35

Statua argentinskog nogometaša Lionela Messija oskrnavljena je po drugi put u Buenos Airesu a incident se desio u nedjelju kada su nepoznati vandali igračevo "tijelo odvojili od stopala".
04.12.2017. u 11:24

Tina Weirather iz Lihtenštajna pobjendica je uvodnog superveleslaloma sezone Svjetskog kupa alpskih skijašica.
04.12.2017. u 11:01

Austrijanac Marcel Hirscher pobjednik je prvog veleslaloma sezone Svjetskog kupa u alpskom skijanju, održanog u Beaver Creeku u američkom Koloradu.
04.12.2017. u 11:00

Posljednji susret 17. kola Premijer lige BiH za nogometaše odigrat će danas na Tušnju Sloboda i Čelik.
04.12.2017. u 09:32

Lazio je savladao nakon preokreta Sampdoriju na gostovanju u 15. kolu italijanske Serie A (1:2). Lazio je imao dvije velike šanse na početku utakmice, a pokušali su Marco Parolo i Ciro Immobile, dok je na drugoj strani malo iznad prečke loptu poslao Gaston Ramirez u 24. minuti.
03.12.2017. u 22:45

Rukometaši Vogošće pobijedili su večeras ekipu Izviđača sa 27:16 u derbi susretu desetog kola Premijer lige BiH.
03.12.2017. u 20:48

Manchester City je prekretom došao do pobjede protiv West Hama u utakmici 15. kola engleske Premier lige. West Ham je imao prvu veliku šansu. U sedmoj minuti Michail Antonio šutirao je preko gola. Nakon toga na drugoj strani uzvratio je David Silva, da bi i Manuel Lanzini u 35. minuti imao odličnu priliku za Čekićare.
03.12.2017. u 19:02

Željezničar je u 17. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine slavio protiv Širokog Brijega na Pecari (1:2), a trener domaćih bio je veoma razočaran i smatra da njegova ekipa nije zaslužila poraz.
03.12.2017. u 18:48

Poslije pobjede u prvoj utakmici četvrtine finala Kupa Bosne i Hercegovine, Željezničar je večeras i u susretu 17. kola BH Telecom Premijer lige savladao Široki Brijeg na Pecari (1:2).
03.12.2017. u 18:39

Široki Brijeg je u okviru 17. kola BHT Premijer lige dočekao Željezničar, a ovaj susret je završen pobjedom Željezničara sa 2:1.
03.12.2017. u 17:50

Ekipa Intera pobjedom protiv Chieva rezultatom 5:0 izdvojila se na prvom mjestu talijanske Serije A, a važnu pobjedu upisala je i ekipa Fiorentine koja je na domaćem terenu slavila protiv Sassuoloa rezultatom 3:0.
03.12.2017. u 17:21