Sport

Ekipa Mostara SG Staklorada pobjednik je Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu.
22.04.2017. u 18:39

Hertha je odnijela pobjedu u susretu sa Wolfsburgom u okviru 30. kola njemačke Bundeslige. Nakon 0:0 u prvih 45 minuta, Ibišević je glavom pogodio nakon gužve u šesnaestercu gostiju u 59. minuti.
22.04.2017. u 17:46

Fudbaleri Sarajeva u nedjelju igraju utakmicu 5. kola doigravanja za prvaka Bosne i Hercegovine. Bordo klub će na Koševu dočekati ekipu Krupe, a svoja očekivanja o utakmici je prenio Mersudin Ahmetović, najbolji strijelac Sarajeva u dosadašnjem toku sezone.
22.04.2017. u 17:36

Stanko Ostojić se nakon povratka poslije povrede ustalio na svom mjestu na poziciji lijevog beka. Njemu, kao i ostalim do skoro povrijeđenim igračima Radnika je prijao rad u posljednjih sedam dana.
22.04.2017. u 16:55

Lorenzo Insigne potpisao je novi petogodišnji ugovor sa Napolijem, što znači da će u klubu iz rodnog grada ostati vjerovatno do 2022. godine.
22.04.2017. u 14:49

Michele Scarponi, koji je osvojio Giro d'Italia u 2011. godini, poginuo je kada ga je udario kombi dok je bio na treningu u subotu. On je poginuo u 37 godini.
22.04.2017. u 14:28

I dalje je neizvjesno da li će Jusuf Nurkić nastupiti u trećoj utakmici play-off seriji protiv Golden Statea.
22.04.2017. u 12:19

Žrijeb polufinala nogometne Lige prvaka održan je jučer u sjedištu UEFA-e Nyonu, gdje su kuglice spojile Real protiv Atletica, te Monaco i Juventus.
22.04.2017. u 10:38

Susreti 5. kola nogometne Lige za prvaka BiH igraju se ovog vikenda.
22.04.2017. u 09:27

Ti igrači čija se imena ne navode ovaj su slučaj prijavili Upravi FK Velež i odbili da budu potkupljeni, čelnici Fudbalskog saveza Federacije BiH morali bi podhitno ispitati eventualni pokušaj potkupljivanja igrača Veleža.
22.04.2017. u 00:03

Marseille je odigrao utakmicu bez pogodaka na Nancyem u 34. kolu francuske Ligue 1, međutim i dalje su ostali u dobroj poziciji da se plasiraju u Evropsku ligu.
22.04.2017. u 00:00

Sevilla je savladala Granadu u 33. kolu španske Primere (2:0), te je tako ostala u trci za treće mjesto, koje direktno vodi u najjače klupsko takmičenje na svijetu, Ligu prvaka.
21.04.2017. u 23:56

Srbijanski teniser Novak Đoković je nakon eliminacije u četvrtfinalu Mastersa u Monte Carlu, porazom od Belgijanca Davida Goffina s 2:1 (6:2, 3:6, 7:5) u setovima, istakao kako je strana na kojoj je igrao bila, kako je kazao, nemoguća za igranje zbog jakog sunca.
21.04.2017. u 23:48

Turske momčadi Darussafaka i Efes bile su uspješne u drugim utakmicama četvrtfinala Eurolige igranim u Madridu i Ateni te su izjednačile rezultat na 1:1 u serijama na tri pobjede.
21.04.2017. u 23:38

U 30. kolu njemačke Bundeslige remizirali su Koln i Hoffenheim, a svih 90 minuta ove utakmice odigrao je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ermin Bičakčić.
21.04.2017. u 22:49