Sport

Inter ostaje na čelu italijanske Serije A i nakon 16. kola. Najveći konkurent milanskog tima, Napoli, na svom terenu danas nije uspio savladati Fiorentinu te je tako prokockao šansu da ponovo zasjedne na vrh tabele.
10.12.2017. u 17:12

Nogometaši Sarajeva pobijedili su na gostovanju u okviru 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Viteza rezultatom 3:0, a i na ovoj utakmici imali su veliku podršku.
10.12.2017. u 16:52

Nakon poraza od Željezničara na Grbavici, na kofenrenciji za medije se obratio šef struke Radnika, Mladen Žižović. Žižović je prvo čestitao pobjedu Željezničaru i istakao momenat koji je preokrenuo utakmicu.
10.12.2017. u 16:27

Trener Željezničara Admir Adžem bio je vidno zadovoljan nakon susreta u kojem je njegov tim slavio nakon što je imao minus od 0:2 na poluvremenu.
10.12.2017. u 16:18

Ekipa Sarajeva je rutinski došlo do nova tri boda i to u veoma teškim uslovima, protiv snijega i leda, koji su vladali na terenu u Vitezu.
10.12.2017. u 16:13

Fudbaleri Željezničara su u okviru 18. kola BH Telecom Premijer lige BiH savladali Radnik sa 3:2, nakon što su na poluvremenu imali zaostatak od 0:2.
10.12.2017. u 16:05

U terminu od 13 sati odigrana su dva susreta Premijer lige BiH, Borac je savladao Široki Brijeg, dok su Mladost Krupa remizirali.
10.12.2017. u 15:00

Utakmica između banjalučkog Borca i Širokog prekinuta je u 28. minuti, nakon što su navijači sa istočne tribine počeli grudvama gađati linijskog sudiju.
10.12.2017. u 14:21

Nakon sinoćnjeg poraza u domaćem prvenstvu od Sparsa, vodstvo HKK Široki odlučio je prekinuti suradnju s dosadašnjim trenerom Mladenom Vuškovićem.
10.12.2017. u 13:30

Aktuelni prvak Mostar SG Staklorad nastavio je s odličnim igrama i zabilježio sigurnu pobjedu u 9. kolu Premijer futsal lige BiH nad MNK Seljak iz Livna rezultatom 5:2.
10.12.2017. u 13:16

Košarkaši Portland Trail Blazersa na svom su terenu izgubili od Houston Rocketsa sa 124:117, u jednom od najzaniljivijih mečeva sinoćnjeg programa sjevernoameričke NBA lige.
10.12.2017. u 10:33

Ukoliko vrijeme ne pomjeri nijedan današnji meč BHT Premijer lige BiH, a što je ranije bio slučaj, ovo će biti posljednji dan jesenjeg dijela bh. prvenstva.
10.12.2017. u 08:53

U derbiju 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Inter podijelili su bodove odigravši u Torinu utakmicu bez pogodaka.
09.12.2017. u 23:35

Košarkaši Kaknja pobijedili su ekipu Zrinjskog sa 72:71 u derbi susretu osmog kola prvenstva Bosne i Hercegovine.
09.12.2017. u 22:23

Igokea je doživjela novi poraz u regionalnoj ABA ligi, četvrti u posljednjih peta kola. Od bh. košarkaškog prvaka u Laktašima je bila bolja Mega Bemax 82:89 (20:28, 14:26, 25:17, 23:18).
09.12.2017. u 22:14