Sport

Najbolja bosanskohercegovačka sportašica Larisa Cerić plasirala se u finale džudo turnira na Evropskim igrama u Minsku.
24.06.2019. u 14:17

Nogometaši tuzlanske Slobode od početka priprema odigrali su samo jednu kontrolnu utakmicu, minule srijede, protiv ekipe Bogatić (Srbija, 4:1), a naredni protivnik bit će im superligaš Mačva iz Šapca.
24.06.2019. u 12:46

Siniša Stevanović potpisao je danas novi dvogodišnji ugovor s Fudbalskim klubom Željezničar.
24.06.2019. u 12:43

U Kaštel Kambelovcu u Hrvatskoj sinoć je održana humanitarna borilačka manifestacija "Rumble In The Jungle 6", na kojoj je poznati mostarski boksač Damir Beljo zabilježio očekivani trijumf nad Mađarom Laszlom Penzesom.
24.06.2019. u 11:49

Mladi atletičar Slobode Tehnograd Hajrudin Vejzović osvojio je dvije titule prvaka Bosne i Hercegovine na juniorskom prvenstvu BiH održanom ovog vikenda u Sarajevu.
24.06.2019. u 10:10

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas započinje nastup na ATP turniru u Antaliji.
24.06.2019. u 10:04

Kapiten zlatne generacije KK Bosna koja je osvojila titulu prvaka Evrope, Žarko Varajić, preminuo je u 67. godini života.
23.06.2019. u 23:04

Košarkaši Bayerna iz Minhena na sjajan način su uspjeli stići do nove titule prvaka Njemačke, nakon što su na svom parketu i večeras savladali berlinsku Albu sa 93:88.
23.06.2019. u 22:30

U okviru priprema za novu prvenstvenu sezonu, nogometaši Tuzla Cityja danas su pobijedili ekipu banjalučkog Borca rezultatom 1:0 (0:0).
23.06.2019. u 22:03

Podgorička Budućnost je jako dugo bila u potrazi za trenerom, nakon što se rukovodstvo kluba poslije finalne serije ABA lige zahvalilo Jasminu Repeši.
23.06.2019. u 22:00

Sve je izvjesnije da u Juventusu nakon dolaska Maurizija Sarrija više nema mjesta za Marija Mandžukića.
23.06.2019. u 21:28

Fudbaleri Sarajeva ostvarili su ubjedljivu pobjedu u prvom kontrolnom meču na pripremama u Sloveniji. Koševski ligaš je sa 5:1 nadigrao albanskog šampiona ekipu Partizanija.
23.06.2019. u 21:02

Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu pobjednik je trke za Veliku nagradu Francuske.
23.06.2019. u 20:28

Bosanskohercegovački bokser Haris Džindo, ”The Gentleman from Bosnia”, kako ovog dvadesetšestogodišnjeg boksera rođenog u Sarajevu nazivaju u Danskoj, nastavlja sa pobjedama u profesionalnoj karijeri.
23.06.2019. u 19:25

Vaterpolisti Srbije osvojili su Svjetsku ligu i plasirali se na Olimpijske igre u Tokiju 2020. godine.
23.06.2019. u 19:22