Vijest da Milenko Bošnjaković više nije trener Tuzla Cityja iznenadila je ljubitelje nogometa u BiH, posebno u Tuzli. Mladi trener je u ovoj sezoni postao hit, baš kao i klub koji je vodio.
29.09.2019. u 22:17

U finalu Evropskog prvenstva odbojkaši Srbije savladali su Sloveniju.
29.09.2019. u 22:04

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka izborio je plasman u finale utrke na 800 metara na Svjetskom prvenstvu u Dohi.
29.09.2019. u 21:33

Fudbaleri berlinske Herthe pobijedili su danas u gostima Keln sa visokih 4:0, u okviru 6. kola Bundeslige. Gosti su poveli u 23. minuti golom Dilrosuna, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.
29.09.2019. u 20:47

Banjalučki Borac došao je do dragocjene pobjede nad Veležom te se tako zadržao u gornjoj polovini tabele. S druge strane, Mostarci nikako da se izbave iz pozicije davljenika – i dalje su jedno mjesto iznad “zone ispadanja”.
29.09.2019. u 19:13

U hercegovačkom derbiju između Zrinjskog i Širokog Brijega gosti su slavili veliku pobjedu rezultatom 3:1.
29.09.2019. u 18:13

Sarajevo je u 11. kolu BHT Premijer nogometne lige slavilo na gostovanju kod Mladosti u Doboju kod Kaknja rezultatom 3:0 (2:0) te se bodovno poravnalo na tablici s vodećim Željezničarom. Oba sarajevska tima sada imaju po 23 boda.
29.09.2019. u 18:08

Rimski timovi su danas bili odlični u susretima 6. kola italijanske Serije A.
29.09.2019. u 17:15

Ove subote održan je peti po redu plivački miting "Sharks kup" kojeg je organizovao Plivački klub "Sharks" iz Sarajeva. Na istom je nastupilo preko 420 takmičara iz Crne Gore, Srbije i Bosne i Hercegovine.
29.09.2019. u 14:29

Damir Džumhur, najbolji bosanskohercegovački teniser, prokockao je veliku šansu i ostao je bez plasmana u glavni žrijeb ATP turnira u Pekingu nakon što je izgubio od Britanca Camerona Norriea u finalu kvalifikacija rezultatom 2:1 (1:6, 6:3, 6:4).
29.09.2019. u 11:56

Borussia Dortmund je kiksala na domaćem terenu protiv Werder Bremena, a Milioneru su upisali remi (2:2) u utakmici šestog kola njemačke Bundeslige.
28.09.2019. u 23:36

Čelik je u 11. kolu BHT Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine ugostio tuzlansku Slobodu, a susret je završio neriješenim rezultatom 0:0.
28.09.2019. u 23:34

Inter je u utakmici šestog kola italijanske Serije A slavio na gostovanju kod Sampdorije (1:3), iako su cijelo drugo poluvrijeme Nerazzurri igrali sa igračem manje.
28.09.2019. u 23:03

Paris Saint-Germain ostvario je pobjedu protiv Bordeauxa u utakmici osmog kola francuske Ligue 1 (0:1), a pobjedonosni pogodak postigao je Neymar.
28.09.2019. u 23:00

Veoma zanimljiv popodnevni program ponudio je danas engleski Premiership, u sklopu 7. kola.
28.09.2019. u 22:02