Tenis

Novak Đoković mogao bi u aprilu da postane teniser sa najviše osvojenih velikih turnira u historiji.
30.01.2019. u 12:11

Teniska reprezentacija Bosne i Hercegovine u punom sastavu boravi u australskom gradu Adelaide, gdje u teniskom centru “Memorial Drive” obavlja pripreme za susret koji će 1. i 2. februara igrati protiv selekcije Australije u okviru kvalifikacija za finale Svjetske grupe Davis cupa.
29.01.2019. u 09:39

Srbijanski teniser Novak Đoković, koji je sedmi put u karijeri osvojio grand slam turnir Australian Open i postao rekorder Melbournea, povećao je prednost na ATP listi najboljih igrača svijeta.
28.01.2019. u 10:53

Novak Đoković osvojio je Australian open nakon što je u sjajnom meču savladao drugog tenisera svijeta Rafaela Nadala rezultatom 3:0 u setovima. Bilo je 6:3, 6:2 i 6:3.
27.01.2019. u 12:08

Naomi Osaka pobjednica je teniskog Grand slam turnira Australian Open u Melbourneu.
26.01.2019. u 13:12

Najbolji teniser svijeta, Srbijanac Novak Đoković s lakoćom je jutros savladao Francuza Lucasa Pouillea sa 6:0, 6:2, 6:2 u polufinalu Australian Opena i izborio veliko finale protiv Španca Rafaela Nadala.
25.01.2019. u 11:53

Prvi polufinalni susret Australian Opena je završen, a kartu za finale je obezbijedio sjajni Rafael Nadal, koji je bez ikakvih problema savladao Grka Stefanosa Tsitsipasa s 3:0 (6:2, 6:4, 6:0).
24.01.2019. u 11:40

Japanska senzacija danas je porazila Karolinu Pliškovu i izborila finale Australian Opena što će joj biti drugo Grand Slam finale u samo nekoliko mjeseci.
24.01.2019. u 08:53

Češka teniserka Petra Kvitova (6. WTA) plasirala se u finale Australian Opena nakon što je pobijedila Amerikanku Daniellu Rose Collins (35. WTA) rezultatom 2:0, po setovima 7:6, 6:0.

Karolina Pliskova i Naomi Osaka izborile su jutros plasman u polufinale teniskog Grand Slam turnira u Australiji.
23.01.2019. u 11:22

Prvi nositelj Grand Slam turnira Australian Open Novak Đoković, plasirao se u polufinale nakon što mu je Japanac Kei Nishikori pri rezultatu 1:0 u setovima predao meč.
23.01.2019. u 11:05

Međunarodna teniska federacija (ITF) danas je potvrdila sastave Davis cup selekcija za predstojeće kvalifikacijske susrete.
22.01.2019. u 18:52

Rezultati teniskog Grand Slam turnira Australian Open u Melbournu:
22.01.2019. u 16:00

Bivši pobjednik Australian Opena Rafael Nadal plasirao se u polufinale prvog Grand slam turnira sezone.
22.01.2019. u 13:06

Japanski teniser Kei Nishikori (9. ATP) plasirao se u četvrtfinale Australian Opena nakon što je pobijedio Španca Pabla Carrena Bustu (23. ATP) rezultatom 3:2, po setovima 6:7, 4:6, 7:6, 6:4, 7:6.
21.01.2019. u 15:31