Tenis

Drugi teniser svijeta Andy Murray lako se plasirao u polufinale ATP turnira u Beču. Britanac je savladao Johna Iznera sa 6:1, 6:3 za svega nešto više od sat vremena igre.
28.10.2016. u 23:09

Francuski teniser Gael Monfils neće igrati na Mastersu u Parizu zbog povrede rebra, saopštili su organizatori.
28.10.2016. u 20:45

U posljednjem susretu "crvene" grupe WTA "mastersa" tenisačica u Singapuru prva igračica svijeta Njemica Angelique Kerber svladala je Amerikanku Madison Keys sa 6-3, 6-2 i tako osvojila prvo mjesto u skupini dok je Keys ispala s turnira.
27.10.2016. u 15:20

U prvom susretu 3. kola crvene skupine završnog WTA turnira tenisačica u Singapuru Slovakinja Dominika Cibulkova svladala je Rumunjku Simonu Halep sa 6-3, 7-6 (5) i tako zadržala izglede za prolazak u polufinale, dok je Halep ostala bez mogućnosti nastupa u nokaut fazi.
27.10.2016. u 13:29

Poljakinja Agnieszka Radwanska svladala je Španjolku Garbine Muguruzu sa 7-6 (1), 6-3 u dvoboju 2. kola Bijele grupe WTA Mastersa u Singapuru i na taj način ostala u igri za plasman u polufinale te izbacila Muguruzu, a ujedno Ruskinju Svetlanu Kuznetsovu promovirala u prvu polufinalisticu.
26.10.2016. u 18:56

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur ispao je u osmini finala ATP turnira iz serije 500 u Beču.
26.10.2016. u 18:47

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas protiv Hrvata Ive Karlovića igra meč 2. kola na ATP turniru u Beču.
26.10.2016. u 09:47

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić poražen je na startu ATP Challenger turnira u Budimpešti.
25.10.2016. u 23:10

Amerikanka Madison Keys s uvjerljivih je 6-1, 6-4 savladala Slovakinju Dominiku Cibulkovu u dvoboju debitantica na WTA Mastersu u Singapuru te je zadržala izglede za plasman u polufinale završnog turnira osam najboljih svjestskih tenisačica.
25.10.2016. u 17:29

Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je na startu turnira u Bazelu, pošto je večeras u 1. kolu izgubio od Japanca Kei Nishikorija sa 7:5, 6:1.
24.10.2016. u 22:54

Britanski teniser Endi Marej rekao je da razmišlja o prvom mjestu ATP liste za koje vjeruje da nije daleko, s obzirom da će tokom nedelje učestvovati na turniru u Beču.
24.10.2016. u 20:48

Damir Džumhur se plasirao u drugo kolo ATP 500 turnira u Beču vrijednog 1.884.645 eura savladavši Nicolasa Almagra sa 2:1 u setovima.
24.10.2016. u 18:23

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur zauzima 92. mjesto na novoj ATP rang listi.
24.10.2016. u 09:27

Damir Džumhur nakon plasmana u glavni žrijeb ATP turnira u Beču saznao je ime protivnika u prvom kolu, a to je iskusni španski teniser, Nicolas Almagro.
23.10.2016. u 23:44

Monika Nikulesku pobjednica je WTA turnira u Luksemburgu.
23.10.2016. u 19:35