Hrvatski mediji odbacili su bilo kakvu mogućnost da Goran Ivanišević postane trener Novaka Đokovića.
16.05.2017. u 14:21

Argentinski teniser Juan Monaco (33) oprostio se od profesionalnog tenisa.
16.05.2017. u 13:30

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić plasirao se u drugo kolo ATP Challenger turnira u Samarkandu (Uzbekistan).
16.05.2017. u 10:12

Švicarski teniser Roger Federer odustao je od učešća na ovogodišnjem Roland Garrosu.
15.05.2017. u 22:01

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić plasirao se u drugo kolo ATP Challenger turnira u Heilbronnu.
15.05.2017. u 20:37

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur pao je za četiri pozicije na novoj ATP listi pa je trenutno 93. igrač svijeta.
15.05.2017. u 08:43

Španski teniser Rafel Nadal osvojio je titulu u Madridu, pošto je u finalu savladao Dominika Thiema sa 2:0, u setovima 7:6, 6:4.
14.05.2017. u 21:14

Rumunska teniserka Simona Halep pobjednica je WTA turnira u Madridu s nagradnim fondom 5,924 miliona dolara.
14.05.2017. u 15:50

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur poražen je na startu kvalifikacija za ATP turnir Masters serije u Rimu.
13.05.2017. u 20:34

Španski teniser Rafael Nadal (3. ATP) plasirao se u finale Mastersa u Madridu nakon što je u polufinalu slavio protiv Novaka Đokovića (2. ATP) iz Srbije rezultatom 2:0 u setovima (6:2, 6:4).
13.05.2017. u 18:11

Rafael Nadal je petu godinu zaredom, a deseti put ukupno, izborio mjesto u polufinalu teniskog ATP turnira Masters 1000 serije u Madridu, nakon što je danas u četvrtfinalu pobijedio Belgijanca Davida Goffina sa 7:6 (3), 6:2.
12.05.2017. u 21:39

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur nastupit će u kvalifikacijama Masters turnira u Rimu, vrijednog 4,8 miliona eura.
12.05.2017. u 20:56

Hrvatski teniser Borna Ćorić je izjavio da mu srbijanski teniser Novak Đoković pomaže svojim savjetima.
12.05.2017. u 16:58

Prvi teniser svijeta Andy Murray ponovo je eliminisan u ranoj fazi velikog turnira, a ovaj put savladao ga je Borna Ćorić sa 6:3, 6:3 u 3. kolu Mastersa u Madridu.
11.05.2017. u 18:41

Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je Španca Feliciana Lopeza u osmini finala Mastersa u Madridu.
11.05.2017. u 16:19