Tenis

Najbolji srbijanski teniser Novak Đoković osvojio je danas titulu na turniru u Eastbourneu, u Engleskoj, pošto je u finalu savladao Francuza Gaela Monflisa 6:3, 6:4.
01.07.2017. u 18:45

Srpski teniser Novak Đoković prvi je finalist ATP turnira u Eastbourneu, prvi je nositelj u polufinalu nadigrao Rusa Danila Medvedeva sa 6-4, 6-4.
30.06.2017. u 18:42

Najbolje rangirani bh. teniser Damir Džumhur naredne sedmice nastupiće na Wimbledonu, koji spada među najprestižnije teniske turnire u svijetu i jedan je od četiri Grand Slama. U prvom kolu Džimhur će se sastati sa Argentincem Renzom Olivom, za kojeg kaže da ga odlično poznaje i da ga može proći, javlja Anadolu Agency (AA).
30.06.2017. u 14:37

Serena Williams pozirala je u šestom mjesecu trudnoće za američko izdanje Vanity Faira.
28.06.2017. u 12:57

Srbijanski teniser Novak Đoković prije godinu dana bio je ubjedljivo najbolji teniser svijeta, a danas je tek četvrti na ATP listi nakon što je od osvajanja Roland Garrosa počeo veliki pad.
27.06.2017. u 12:47

Mirza Bašić poražen od Petera Gojowczyka u prvom kolu kvalifikacija za Wimbledon rezultatom 2:0 u setovima.
26.06.2017. u 17:49

Aldin Šetkić je izgubio u prvom kolu kvalifikacija Wimbledona od Andree Arnaboldija rezultatom 2:1 u setovima.
26.06.2017. u 14:03

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur napredovao je za 11 pozicija na najnovijoj ATP listi.
26.06.2017. u 10:13

Iduće sedmice počinje treći Grand Slam sezone, Wimbledon. Damir Džumhur će se naći u glavnom žrijebu, dok će se u kvalifikacijama takmičiti Mirza Bašić i Aldin Šetkić.
26.06.2017. u 08:33

Najbolji teniser Bosne i Hercegovine Damir Džumhur pobjednik je Challenger turnira u francuskom Bloisu, vrijednog 43.000 eura.
25.06.2017. u 16:40

Roger Federer je pobjedom u finalu nad Alexanderom Zverevom rezultatom 2:0 u setovima deveti put osvojio ATP turnir u Halleu.
25.06.2017. u 14:13

Češka teniserka Petra Kvitova, dvostruka pobjednica Wimbledona pobijedila je zemljakinju Lucieju Safarovu u polufinalu Aegon Classica i ostvarila prvi plasman u finale nakon napada nožem u kojem joj je bila povrijeđena ruka, javlja Anadolu Agency (AA).
24.06.2017. u 16:53

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur savladao je Henrija Laaksonena sa 2:0 u setovima (7:6, 6:1), te se plasirao u finale ATP Challenger turnira u francuskom Bloisu.
24.06.2017. u 16:26

Roger Federer je savladao Karena Hačanova rezultatom 2:0 u setovima i plasirao se u svoje 11. finale na ATP turniru u Halleu.
24.06.2017. u 15:12

Hrvatski teniser Marin Čilić smatra da je smanjio razliku u odnosu na veliku tenisku četvorku – Novak Đoković, Roger Federer, Rafael Nadal, Andy Murray.
24.06.2017. u 13:39