Tenis

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur okončao je sezonu više nego uspješno i već nekoliko dana je na odmoru u Sarajevu, gdje je stigao, osim poslovnih obaveza, odazvati se i na humanitarnu akciju za liječenje malene Dalal Omerović.
03.11.2017. u 14:29

Bh. teniser Tomislav Brkić (272. ATP) pobijedio je u italijanskoj Santa Margherita Di Puli Italijana Marca Micelija (1.026. ATP) rezultatom 6:4, 6:3 i plasirao se u četvrtfinale ovog ITF turnira.
01.11.2017. u 23:30

Gregor Dimitrov je na ATP-u u Parizu slavio pobjedu nad Richardom Gasquetom i tako Damiru Džumhuru omogućio da napreduje na 30. poziciju ATP liste.
01.11.2017. u 23:26

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić plasirao se u četvrtfinale ATP Challenger turnira u Eckentalu (Njemačka), vrijednog 43.000 eura.
01.11.2017. u 17:39

Rafael Nadal je pobjedom protiv južnokorejskog tenisera Chunga 7:5, 6:3 u 2. kolu ATP-a u Parizu matematički osigurao prvo mjesto na ATP listi na kraju godine.
01.11.2017. u 17:36

Aldin Šetkić je poražen u osmini finala Challengera u Eckentalu od Sebastiana Ofnera rezultatom 2:0 u setovima.
01.11.2017. u 14:16

Bosanskohercegovački teniseri Mirza Bašić i Aldin Šetkić danas igraju mečeve 2. kola na ATP Challenger turniru u njemačkom Eckentalu.
01.11.2017. u 09:56

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić plasirao se u 2. kolo ATP Challenger turnira u njemačkom Eckentalu.
31.10.2017. u 13:27

Švicarski teniser i drugi reket svijeta Roger Federer je na turnirima u karijeri zaradio 109.853.000 dolara te tako postao rekorder, ostavivši iza sebe Srbijanca Novaka Đokovića.
31.10.2017. u 13:15

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić plasirao se u drugo kolo ATP Challenger turnira u Eckentalu (Njemačka).
30.10.2017. u 15:55

Ovo je bila najuspješnija sezona u mojoj karijeri, a cilj za narednu je da se približim plasmanu u top 20 tenisera svijeta, izjavio je najbolji bh. teniser Damir Džumhur, javlja Anadolu Agency (AA).
30.10.2017. u 13:53

Danska teniserka Caroline Wozniacki, koja je jučer u Singapuru prvi put u karijeri osvojila ženski završni masters sezone, napredovala je sa šestog na treće mjesto WTA liste.
30.10.2017. u 12:16

Najbolje rangirani bosanskohercegovački tenseri Damir Džumhur i Mirza Bašić zadržali su svoje pozicije na novoj ATP listi.
30.10.2017. u 09:52

Švicarski teniser Roger Federer je u finalu ATP turnira u Baselu nakon preokreta savladao Argentinca Juan Martina del Potra rezultatom 2:1, po setovima 6:7 (5), 6:4, 6:3.
29.10.2017. u 18:16

Caroline Wozniacki je danas u finalu WTA Finalsa u Singapuru savladala Venus Williams rezultatom 2:0 u setovima i na taj način osvojila svoju prvu titulu na završnom turniru sezone.
29.10.2017. u 14:56