Tenis

Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je danas Roberta Bautistu Aguta u trećem kolu Mastersa u Rimu sa 2-0, po setovima 6:4, 6:4.
18.05.2017. u 22:55

Bosanskohercegovački teniser Tomislav Brkić poražen je u četvrtfinalu ITF Futures turnira u italijanskom Vigevanu, vrijednom 15.000 američkih dolara.
18.05.2017. u 19:43

Britanski teniser Andy Murray izgubio je na startu Masters turnira u Rimu i tako nastavio sa katastrofalnom formom u 2017. godini.
17.05.2017. u 17:46

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić (167. ATP) poražen je u drugom kolu ATP Challenger turnira u Heilbronnu.
17.05.2017. u 16:40

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić plasirao se u četvrtfinale ATP Challenger turnira u uzbekistanskom Samarkandu.
17.05.2017. u 15:52

Branilac titule Andy Murray izbačen je u drugom kolu Mastersa u Rimu od domaćeg takmičara Fabija Fogninija.
17.05.2017. u 00:06

Francuska teniska federacija (FFT) nije uvrstila dvostruku pobjednicu Roland Garrosa, 30-godišnju Ruskinju Mariju Šarapovu, na popis dobitnica pozivnica za glavni turnir ili ždrijeb kvalifikacija te joj tako onemogućio nastup na ovogodišnjem izdanju drugog Grand Slam turnira u sezoni.
16.05.2017. u 20:06

Japanski teniser Junn Mitsuhashi (27) doživotno je suspendovan zbog namještanja rezultata teniskih mečeva.
16.05.2017. u 15:22

Hrvatski mediji odbacili su bilo kakvu mogućnost da Goran Ivanišević postane trener Novaka Đokovića.
16.05.2017. u 14:21

Argentinski teniser Juan Monaco (33) oprostio se od profesionalnog tenisa.
16.05.2017. u 13:30

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić plasirao se u drugo kolo ATP Challenger turnira u Samarkandu (Uzbekistan).
16.05.2017. u 10:12

Švicarski teniser Roger Federer odustao je od učešća na ovogodišnjem Roland Garrosu.
15.05.2017. u 22:01

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić plasirao se u drugo kolo ATP Challenger turnira u Heilbronnu.
15.05.2017. u 20:37

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur pao je za četiri pozicije na novoj ATP listi pa je trenutno 93. igrač svijeta.
15.05.2017. u 08:43

Španski teniser Rafel Nadal osvojio je titulu u Madridu, pošto je u finalu savladao Dominika Thiema sa 2:0, u setovima 7:6, 6:4.
14.05.2017. u 21:14