Tenis

Grčki teniser Stefanos Tsitsipas savladao je Novaka Đokovića u osmini finala Rogers cupa u Torontu, savladavši ga sa 2:1 u setovima (6:3, 6:7, 6:3).
09.08.2018. u 22:50

Novak Đoković bez većih problema se plasirao u osminu finala Rodžers kupa u Torontu.
08.08.2018. u 23:23

Sinoć se na Mastersu u Torontu našem Mirzi Bašiću iznenada ukazala prilika da igra protiv jednog od najboljih tenisera današnjice Novaka Đokovića. Srbijanski teniser je slavio s 2:0, ali je Mirza pružio izuzetno dobar otpor Novaku.
08.08.2018. u 10:43

Bajka je trajala samo nekoliko sati, od onog trenutka kada je Mirza Bašić saznao da će igrati protiv Novaka Đokovića na baš velikom turniru kakav je Masters u Torontu. Na kraju, očekivano, Đoković je bio bolji rezultatom 2:0, po setovima 6:3 i 7:6.
07.08.2018. u 21:19

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur doživio je poraz u prvom kolu ATP Masters 1000 turnira u Torontu. Bolji od njega bio je mladi Grk Stefanos Tsitsipas rezultatom 2:0 (6:3 i 7:6)
07.08.2018. u 20:25

Damir Džumhur danas počinje nastup na teniskom ATP turniru Rogers Cup u Torontu.
07.08.2018. u 09:38

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur zadržao je 24. mjesto na svjetskoj jakosnoj ATP listi najboljih igrača svijeta.
06.08.2018. u 12:39

Treći teniser svijeta, Nijemac Alexander Zverev odbranio je naslov na ATP turniru u Washingtonu, vrijednom 2,1 miliona dolara.
06.08.2018. u 10:45

Švicarski teniser Roger Federer rekao je da je trebalo više da sluša svoje roditelje kada je odrastao.
04.08.2018. u 20:54

Damir Džumhur je zaustavljen u polufinalu ATP turnira u Los Cabosu.
04.08.2018. u 08:48

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur u polufinalu ATP turnira u meksičkom Los Cabosu sutra će (od 5.00 sati) igrati protiv Argentinca Juana Martina del Potra.
03.08.2018. u 16:08

Damir Džumhur se plasirao u polufinale ATP turnira u Los Cabosu gdje će igrati protiv Juana Martina del Potra.
03.08.2018. u 08:35

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur izborio je plasman u četvrtfinale ATP turnira u Los Cabosu u Meksiku.
02.08.2018. u 08:30

Bh. teniser Mirza Bašić (83. ATP) zaustavljen je u 1. kolu ATP turnira u Washingtonu, a pobijedio ga je Rumun Marius Copil (93. ATP).
31.07.2018. u 08:47

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić danas počinje nastup na 1,89 miliona dolara vrijednom ATP turniru u Washingtonu.
30.07.2018. u 17:51