Tenis

Italijan Fabio Fognini bit će protivnik Damiru Džumhuru u sutrašnjem finalu ATP turnira u St. Petersburgu.
23.09.2017. u 19:39

Damir Džumhur je danas savldao Jan-Lennarda Struffa rezultatom 2:0 u setovima i plasirao se u finale ATP 250 turnira u Sankt Peterburgu.
23.09.2017. u 15:45

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur plasirao se u finale ATP turnira iz serije 250 u St. Petersburgu. Džumhur je u polufinalu s 2:0, po setovima 6:3, 7:5 savladao njemačkog tenisera Jana-Lennarda Struffa.
23.09.2017. u 14:36

Premda je u tenisu osvojio praktično sve što se može ostvariti, Španac Rafael Nadal (31) je otkrio svoju veliku želju.
23.09.2017. u 12:58

Jan-Lennard Struff će u polufinalu ATP 250 turnira u Sankt Peterburgu igrati protiv Damira Džumhura.
22.09.2017. u 18:16

Damir Džumhur je savladao Liama Broadyja rezultatom 2:1 u setovima (6:3, 2:6, 6:4) i plasirao se u polufinale ATP 250 turnira u Sankt Peterburgu. Osim plasmana u polufinale, današnji dan će naš najbolji teniser pamtiti i po tome što se prvi put u karijeri plasirao među 50 najboljih igrača svijeta.
22.09.2017. u 14:18

Bosanskohercegovački teniser Tomislav Brkić plasirao se u finale ITF Futures turnira u Shymkentu (Kazahstan).
22.09.2017. u 12:36

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur igrat će protiv Britanca Liama Broadyja u četvrtfinalu ATP turnira iz serije 250 u ruskom Sankt Peterburgu.
21.09.2017. u 10:07

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas se plasirao se u četvrtfinale ATP turnira serije 250 u St. Petersburgu.
20.09.2017. u 18:56

Bh. teniser Aldin Šetkić (172. ATP) poražen je u osmini finala ATP Challengera u Izmiru, a bolji od njega bio je srbijanski teniser Danilo Petrović (306. ATP) s 2:1 u setovima.
20.09.2017. u 15:19

Bivši top 10 igrač i Grand Slam finalista Marcos Baghdatis iz Kipra ni iz drugog pokušaja nije uspio da savlada najboljeg bh. tenisera Damira Džumhura.
20.09.2017. u 14:12

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić poražen je na startu ATP Challenger turnira u Izmiru.
20.09.2017. u 13:07

Bosanskohercegovački teniseri i teniserke ove sedmice uspješno su startovali na ATP, ATP Challenger i ITF Futures turnirima.
20.09.2017. u 11:31

Na turniru najboljih mladih tenisera svijeta, koji će se održati u Milanu od 7. do 11. novembra, neće biti linijskih sudija, što će se desiti prvi put u historiji "bijelog sporta", javlja Anadolu Agency (AA).
19.09.2017. u 16:00

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić plasirao se u drugo kolo ATP Challenger turnira u turskom Izmiru.
19.09.2017. u 15:03