Tenis

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur (24. ATP) postavljen je za 24. nosioca US Opena, posljednjeg grand slam turnira sezone koji počinje 27 augusta.
22.08.2018. u 10:59

Damir Džumhur je večeras trebao igrati meč drugog kola ATP turnira u Winston-Salemu protiv Tennysa Sandgrena, ali ga je predao i u treće kolo prolazi američki teniser.
21.08.2018. u 22:01

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur zadržao je 24. mjesto na svjetskoj ATP listi, dok je Mirza Bašić napredovao za četiri pozicije i sada je 81. igrač svijeta.
20.08.2018. u 11:13

Najbolji srpski teniser Novak Đoković ispisao je historiju u Cincinnatiju, pošto je osvajanjem titule postao vlasnik svih devet Mastersa iz 1000 serije.
20.08.2018. u 08:00

Bh. teniser Mirza Bašić (81. ATP) poražen je u prvom kolu ATP turnira u američkom Winston-Salemu od Rusa Daniila Medvedeva (57. ATP) s 6:4, 6:4.
20.08.2018. u 08:45

Holanđanka Kiki Bertens slavila je protiv Simone Halep rezultatom 2:1 ( po setovima 2:6, 7:6 i 6:2) i tako osvojila najveću titulu u karijeri.
19.08.2018. u 23:08

Srbijanski teniser Novak Đoković plasirao se u finale ATP Mastersa u Cincinnatiju nakon što je sa 2:1 u setovima (6:4, 3:6, 6:3) savladao Hrvata Marina Čilića.
18.08.2018. u 23:10

Novak Đoković se plasirao u četvrtfinale Mastersa u Cincinnatiju pobjedom nad Grigorom Dimitrovim rezultatom 2:1 u setovima.
17.08.2018. u 20:22

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić poražen je na startu ATP Challenger turnira u Cordenonsu u Italiji, koji se igra za nagradni fond od 64.000 eura.
15.08.2018. u 15:39

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur poražen je na startu ATP turnira Masters serije 1000 u Cincinnatiju.
15.08.2018. u 08:15

Britanac Andy Murray dugo vremena je bio povrijeđen, vratio se napokon na terene ali će vraćanje forme dugo trajati. Uslijedio je novi poraz i to u prvom kolu Cincinnatia. Pouille je protiv Murraya, trenutno 375. tenisera svijeta, slavio sa 6:1, 1:6, 6:4 poslije nešto manje od dva sata igre.
13.08.2018. u 23:02

Prvi teniser svijeta, Španac Rafael Nadal (32) nakon što je u nedjelju osvojio naslov pobjednika na ATP turniru iz serije Masters 1000 u Torontu otkazao je nastup na ovosedmičnom turniru iz iste kategorije u Cincinnatiju.
13.08.2018. u 16:40

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur i ove sedmice se zadržao na 24. poziciji ATP liste s 1.630 bodova.
13.08.2018. u 10:32

Španski teniser Rafael Nadal osvojio je Masters u Torontu pobjedom nad grčkim igračem Stefanosom Tsitsipasom, 2-0 u setovima 6:2, 7:6 (4).
13.08.2018. u 00:11

Prva tenisačica svijeta, Rumunjka Simona Halep pobjednica je WTA turnira u Montrealu, ona je u finalu nadigrala Amerikanku Sloane Stephens sa 7-6 (6), 3-6, 6-4.
12.08.2018. u 23:56