Tenis

Bosanskohercegovački teniser Tomislav Brkić nije se plasirao u drugo kolo ATP Challenger turnira u Puneu (Indija).
13.11.2017. u 15:34

Poredak deset najboljih tenisera na novoj ATP rang listi ostao je nepromijenjen u odnosu na prošlu sedmicu.
13.11.2017. u 14:23

Nijemac Alexander Zverev pobijedio je Hrvata Marina Čilića sa 2:1 u setovima u prvom kolu završnog ATP turnira sezone u Londonu.
12.11.2017. u 23:51

Ženska teniska reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država pobjednica je Fed kupa.
12.11.2017. u 23:10

Švicarac Roger Federer pobjedom je otvorio završni ATP turnir sezone u Londonu.
12.11.2017. u 17:36

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić nije se uspio plasirati u drugo kolo ATP Challenger turnira u Bratislavi (Slovačka).
08.11.2017. u 15:04

U srijedu su izvučene grupe završnog turnira sezone za tenisere koji će se od 12. do 19. novembra održati u Londonu.
08.11.2017. u 12:50

Štefi Graf, supruga Andrea Agasija, trenera Novaka Đokovića, otkrila je da njen suprug neće biti cijele sezone sa Srbinom.
06.11.2017. u 23:12

Legendarni njemački teniser Boris Becker rekao je da je u "stečajnom procesu", ali da nije istina da je skroz ostao bez novca.
06.11.2017. u 17:43

Mladi srpski teniser Filip Krajinović izjavio je danas da je tek po povratku u Beograd shvatio da plasman u finale Mastersa u Parizu nije bio san i priznao da su ga u meču za trofej protiv Amerikanca Džeka Soka "slomile emocije" .
06.11.2017. u 15:07

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumur napredovao je za jedno mjesto na ovosedmičnoj ATP listi najboljih tenisera svijeta i sada zauzima 30. poziciju, što je za Sarajliju najbolji ranking u sezoni.
06.11.2017. u 09:06

Amerikanac Jack Sock osvojio je ATP turnir iz serije Masters 1000 u Parizu, a u finalu je rezultatom 2:1 u setovima savladao najveće iznenađenje turnira srbijanskog tenisera Filipa Krajinovića, javlja Anadolu Agency (AA).
05.11.2017. u 20:05

Filip Krajinović se plasirao u finale Mastersa u Parizu pobjedom nad Johnom Isnerom rezultatom 2:1 u setovima.
04.11.2017. u 17:15

Tomislav Brkić je osvojio ITF turnir u italijanskoj Santa Margheriti Di Puli savladavši Lorenza Sonega rezultaotm 2:0 u setovima.
04.11.2017. u 13:27

Damir Džumhur će 2017. godinu završiti na 30. mjestu ATP rang-liste, a to je potvrđeno nakon što je američki teniser Jack Sock u četvrtfinalu Mastersa u Parizu savladao španskog tenisera Fernanda Verdasca rezultatom 2:1 u setovima (7:6 /7:3/, 2:6, 3:6).
04.11.2017. u 08:46