Tenis

Damir Džumhur danas protiv Kazahstanca Mikhaila Kukuškina igra četvrfinalni meč na teniskom ATP Challenger turniru u Bratislavi.
08.11.2019. u 10:54

Damir Džumhur, najbolji bosanskohercegovački teniser, pobijedio je Emila Ruusuvouorija u osmini finala Challengera u Bratislavi rezultatom 2:0 (6:4, 6:1).
07.11.2019. u 21:55

Damir Džumhur plasirao se u osminu finala na ATP Challenger turnira u Bratislavi.
07.11.2019. u 10:35

Damir Džumhur večeras počinje nastup na ATP Challenger turniru u Bratislavi.
06.11.2019. u 15:03

Damir Džumhur ove sedmice nastupa na ATP Challenger turniru u Bratislavi.
04.11.2019. u 13:37

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur zauzima 103. mjesto na ATP rang listi. U odnosu na prošlosedmični poredak Džumhur je nazadovao 12 pozicija.
04.11.2019. u 08:54

Srbijanski teniser Novak Đoković osvojio je po peti put Masters u Parizu.
03.11.2019. u 17:12

Švicarska teniserka Belinda Benčič plasirala se u polufinale završnog WTA turnira u kineskom gradu Shenzhenu, nakon što joj je posljednji meč crvene grupe predala Nizozemka Kiki Bertens.
31.10.2019. u 16:58

Švicarski tenisač Roger Federer u srijedu je objavio kako se povlači s inauguralnog ATP kupa koji se igra u Australiji u siječnju sljedeće godine kako bi proveo više vremena s obitelji.
30.10.2019. u 12:09

Na završnom turniru teniserki u kineskom Shenzhenu danas su pobjede zabilježile Nizozemka Kiki Bertens i Švicarka Belinda Benčić.
29.10.2019. u 19:23

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur poražen je na startu Masters turnira serije 1000 u Parizu, vrijednog 5,7 miliona eura.
28.10.2019. u 21:29

Hrvatski tenisač Marin Čilić (ATP - 24.) izborio je nastup u 2. kolu posljednjeg ovosezonskog ATP turnira Masters 1000 serije koji je u ponedjeljak započeo u Parizu pobijedivši u prvom kolu Poljaka Huberta Hurkacza (ATP - 37.) sa 7-6 (5), 6-4 te ga u sljedećem nastupu čeka Švicarac Stan Wawrinka.
28.10.2019. u 19:30

Damir Džimhur danas počinje nastup na teniskom Masters turniru u Parizu.
28.10.2019. u 10:43

Roger Federer osvojio je titulu na turniru iz Serije 500 u Baselu, nakon što je u finalu savladao Alexa De Minaura 6:2, 6:2.
27.10.2019. u 16:54

Dvojica najboljih tenisera svijeta Rafael Nadal i Novak Đoković odigrali su danas egzibicioni meč u Kazahstanu i oduševili navijače u tom dijelu planete.
24.10.2019. u 23:24