Tenis

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas se u 2. kolu ATP turnira iz serije 250 u Genevi sastaje s drugim nosiocem, Švicarcem Stanom Wawrinkom.
22.05.2019. u 09:18

Damir Džumhur, najbolji bosanskohercegovački teniser, u prvom kolu turnira u Ženevi pobijedio je Feliciana Lopeza, 108. igrača svijeta i novog direktora nedavnog turnira u Madridu.
21.05.2019. u 19:21

Bh. teniser Mirza Bašić, 192. igrač na ATP listi, plasirao se u 2. kolo kvalifkacija za nastup na drugom Grand Slam turniru sezone Otvorenom prvenstvu Francuske u Parizu.
21.05.2019. u 13:15

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas počinje nastup na ATP turniru iz serije 250 u Genevi s nagradnim fondom 586.000 eura.
21.05.2019. u 10:48

Najbolji teniser svijeta Novak Ðoković započeo je 252. nedjelju na čelu ATP liste, a uprkos porazu od Rafaela Nadala u finalu Mastersa u Rimu, uvećao je prednost u odnosu na Španca koja sada iznosi 4.410 bodova.
20.05.2019. u 13:09

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije želio da priča o umoru poslije napornih mečeva na mastersu u Rimu, već je čestitao Rafaelu Nadalu na osvojenoj tituli.
19.05.2019. u 20:51

Češka teniserka Karolina Pliškova osvojila je turnir u Rimu, pošto je u finalu pobijedila 42. teniserku svijeta Britanku Džoanu Kontu poslije dva seta, 6:3, 6:4.
19.05.2019. u 19:35

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković nije uspio da veže titule u Madridu i Rimu. U finalu na Foro Italiku poražen je od Rafaela Nadala, 6:0, 4:6, 6:1.
19.05.2019. u 19:29

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur plasirao se u glavni žrijeb ATP turnira u Ženevi, nakon što je u finalu kvalifikacija savladao Amerikanca Tommyja Paula sa 2:1 u setovima (6:2, 4:6, 6:3.)
19.05.2019. u 15:38

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale masters turnira u Rimu, pošto je večeras u polufinalu pobijedio Argentinca Diega Schwartzmana u tri seta, 6:3 i 6:7 (2), 6:3.
18.05.2019. u 22:54

Španski teniser Rafael Nadal boriće se za titulu na Masters turniru u Rimu.
18.05.2019. u 18:17

U Rimu su danas na programu i mečevi 1/16 i 1/8 finala nakon jučerašnje odgode zbog kiše.
16.05.2019. u 23:07

Nevjerovatna scena viđena je u 2. kolu Mastersa u Rimu, kada je Nick Kyrgios bacio stolicu u teren, a potom i predao meč.
16.05.2019. u 17:08

Duel Novaka Đokovića i Denisa Šapovalova u drugom kolu Mastersa u Rimu odložen je za četvrtak, zbog kiše u italijanskoj prijestonici.
15.05.2019. u 22:34

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur zauzima 58. mjesto na novoj ATP rang listi. U odnosu na prošlosemični poredak Džumhur je nazadovao četiri pozicije.
13.05.2019. u 13:22