Tenis

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u belgijskom Antwerpenu.
17.10.2017. u 17:57

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur (38. ATP) teže od očekivanog savladao je Italijana Thomasa Fabbina (75. ATP) u prvom kolu ATP turnira u Moskvi rezultatom 2:1, po setovima 6:3, 0:6, 6:2.
17.10.2017. u 11:49

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas započinje nastup na ATP turniru Kremlin Cup u Moskvi.
17.10.2017. u 08:48

Aldin Šetkić igra u životnoj formi.
16.10.2017. u 14:02

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić uspješno je prošao kvalifikacije za ATP turnir Kremlin Cup u Moskvi.
15.10.2017. u 19:08

Nekadašnji prvi reket ženskog tenisa Ruskinja Maria Sharapova osvojila je WTA turnir u kineskom Tianjinu, što joj je prva titula nakon odslužene suspenzije zbog dopinga.
15.10.2017. u 14:36

Aldin Šetkić je napravio veliku senzaciju u prvom kolu kvalifikacija ATP turnira u Antwerpu.
15.10.2017. u 14:01

Roger Federer je nakon nešto više od sat vremena igre u odličnom finalu savladao Rafaela Nadala sa 2:0 (6:4;6:3) u setovima.
15.10.2017. u 12:13

Roger Federer je u veoma uzbudljivom meču savladao Juana Martina Del Potra rezultatom 2:1 u setovima (3:6, 6:3, 6:3) i plasirao se u finale Mastersa u Šangaju.
14.10.2017. u 16:13

Mirza Bašić se plasirao u drugo kolo kvalifikacija za ATP 250 turnir u Moskvi.
14.10.2017. u 14:49

Damir Džumhur je saznao protivnika u prvom kolu ATP 250 turnira u Moskvi vrijednog 823.600 američkih dolara na kojem je šesti nositelj.
14.10.2017. u 14:14

Rafael Nadal plasirao se u finale ATP turnira u Shanghaiju nakon pobjede u polufinalu protiv Hrvata Marina Čilića rezultatom 2:0.
14.10.2017. u 13:42

Vlado Kočić (14), stonoteniser banjalučkog Stonoteniskog kluba za osobe sa invaliditetom "Vrbas", na nedavno održanim Međunarodnim sportskim igrama za osobe sa invaliditetom "Beograd Open 2017" osvojio je zlatnu medalju u kategoriji gluhonijemih takmičara.
14.10.2017. u 09:47

Roger Federer je rutinski savladao Richarda Gasqueta rezultatom 2:0 u setovima i plasirao se u polufinale Mastersa u Šangaju.
13.10.2017. u 16:04

Juan Martin Del Potro se plasirao u polufinale Mastersa u Šangaju slavivši nad Viktorom Troickim rezultatom 2:1 u setovima (4:6, 6:1, 6:4).
13.10.2017. u 14:26