Tenis

Roger Federer ostvario je prvu pobjedu na Završnom turniru u Londonu, pošto je u dva seta pobijedio Dominika Tima.
13.11.2018. u 23:13

Pred fudbalskim reprezentativcima BiH večeras je drugi trening u Beču pred utakmicu s Austrijom, nakon koje bi izabranici Roberta Prosinečkog mogli ovjeriti prvo mjesto u grupi "3" divizije "B" Lige nacija, a samim tim i plasman u viši rang u narednom izdanju takmičenja.
13.11.2018. u 17:25

Kevin Anderson stigao je na korak od polufinala Završnog turnira u Londonu u grupi "Lleyton Hewitt", pošto je u drugom kolu sa terena počistio Kei Nishikorija.
13.11.2018. u 17:05

Prvi teniser svijeta Novak Ðoković novu sezonu kreće na turniru u Dohi, objavljeno je na sajtu srpskog asa.
13.11.2018. u 11:57

Novak Đoković je počeo ATP Finals u Londonu rutinskom pobjedom nad Johnom Isnerom. Najbolji teniser svijeta nije imao problema protiv Amerikanca, kojem tokom sat i 14 minuta igre nije pružio nijednu priliku za break.
12.11.2018. u 22:49

Njemački teniser Alexander Zverev pobijedio je hrvatskog igrača Marina Čilića s dva puta po 7:6 u prvom meču grupe “Guga Kuerten” na završnom turniru osam najboljih tenisera u Londonu.
12.11.2018. u 17:59

Nakon što je švicarski as Roger Federer poražen u prvom meču završnog turnira sezone u Londonu, jasno je da će Srbijanac Novak Đoković krajem sezone završiti na prvom, a Španac Rafael Nadal na drugom mjestu jakosne ATP liste.
12.11.2018. u 11:09

Južnoafrikanac Kevin Anderson i Japanac Kei Nishikori pobjedama su počeli nastup na završnom teniskom ATP finalnom turniru u Londonu.
12.11.2018. u 11:01

ATP turnir finale u Londonu počinje okršajima Kevina Andersona i Dominika Tima, te Rodžera Federera i Keija Nišikorija, ali Novak Đoković je u centru pažnje.
11.11.2018. u 22:19

Španski teniser Rafael Nadal danas je putem društvenih mreža potvrdio da neće nastupiti na ovogodišnjem završnom turniru, koji će od 11. do 18. novembra biti održan u londonskoj O2 Areni.
05.11.2018. u 18:34

Amerikanac Jack Sock započeo je aktuelnu sezonu kao 8. teniser svijeta, a nakon Mastersa u Parizu završio je godinu na čak 105. mjestu i tako postati tek četvrti teniser u historiji koji se našao na toj neslavnoj listi.
05.11.2018. u 17:28

Nakon što je okončan posljednji Masters 1000 turnir u Parizu, objavljena je najnovija ATP lista na kojoj bilježimo mnogo promjena.
05.11.2018. u 10:40

Ruski teniser Karen Hačanov je osvojio Masters u Parizu.
04.11.2018. u 16:55

Srbijanski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu nakon pobjede protiv velikog rivala i jednog od najboljih tenisera svih vremena Rogera Federere rezultatom 2:1 u setovima.
03.11.2018. u 19:51

Hrvatski i austrijski teniser Marin Čilić i Dominic Thiem zauzeli su posljednja dva mjesta na završnom Mastersu koji će se od 11. do 18. novembra odigrati u Londonu.
03.11.2018. u 14:48