Tenis

Marin Čilić je drugi put u karijeri osvojio ATP 500 turnir u Londonu, popularni Queen's.
24.06.2018. u 18:54

Mladi Hrvat Borna Ćorić je ostvario najveću pobjedu u karijeri. 21-godišnji Zagrepčanin je u finalu ATP turnira u Halleu savladao Rogera Federera rezultatom 2:1 u setovima.
24.06.2018. u 15:29

Hrvatski teniser Marin Čilić probio se u finale ATP turnira serije 500 u londonskom Queen's Clubu, gdje je u subotu u polufinalu pobijedio Australca Nicka Kyrgiosa sa 7:6 (3), 7:6 (4).
23.06.2018. u 21:39

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić nije se uspio plasirati u polufinale ATP Challenger turnira u uzbekistanskoj Fargani.
22.06.2018. u 17:19

Prvi teniser svijeta Roger Federer (36) spasio je dvije meč lopte u pobjedi 6:3, 3:6, 7:6 protiv Francuza Benoita Pairea (29), kojom je stigao do četvrtfinala ATP turnira u Halleu.
21.06.2018. u 19:47

Bosanskohercegovački teniser porazom je otvorio sezonu na travi, pošto je od njega danas bio bolji Grigor Dimitrov rezultatom 2:1 u setovima (6:3, 6:7, 6:3).
19.06.2018. u 15:20

Roger Federer nakon pobjede na ATP turniru u Stuttgartu vratio se na prvo mjesto svjetske teniske ATP liste.
18.06.2018. u 15:34

Švicarski teniser Roger Federer savladao je Kanađanina Miloša Raonića u finalu ATP turnira u Stuttgartu rezultatom 2:0 čime je došao do 98. ATP titule u karijeri.
17.06.2018. u 14:54

Roger Federer savladao je danas Nicka Kyrgiosa s 2:1 i plasirao se u finale ATP turnira u Stuttgartu. Sjajni Švicarac tako se vratio na tron gdje će ponovo zamijeniti Rafaela Nadala.
16.06.2018. u 19:36

Teniska legenda Boris Becker pozvao se na diplomatski imunitet kako bi izbjegao novu tužbu zbog dugova.
15.06.2018. u 17:46

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić poražen je na startu ATP turnira iz serije 250 - "Mercedes Cup" u Stuttgartu.
13.06.2018. u 15:21

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić danas počinje nastup na ATP turniru iz serije 250 - "Mercedes Cup" u Stuttgartu.
12.06.2018. u 08:52

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić ove sedmice igra na ATP turniru iz serije 250 - "Mercedes Cup" u Stuttgartu.
11.06.2018. u 15:24

Damir Džumhur na novoj teniskoj ATP listi rangiran je na 28. mjesto što je njegov nabolji plasman u karijeri.
11.06.2018. u 09:06

Španski teniser Rafael Nadal lakše od očekivanog osvojio je 11. trofej na Roland Garrosu, pobjedom protiv Dominica Thiema rezultatom 3:0, po setovima 6:4, 6:3 i 6:2.
10.06.2018. u 18:07