Rukomet

Rukometna reprezentacija Slovenije je osvojila bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj pobjedom nad Hrvatskom rezultatom 31:30.
28.01.2017. u 22:32

Rukometaši Norveške plasirali su se u finale rukometnog Svjetskog prvenstva nakon večerašnje dramatične pobjede nad Hrvatskom rezultatom 28:25.
27.01.2017. u 22:43

Selektor Rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Bilal Šuman, nakon dva velika okupljanja omladinskih selekcija na Ilidži krajem prošle godine, kada je na okupu bilo po 90 mladih rukometaša, uskoro planira oformiti U-14 selekciju, za koju je s onima starijih uzrasta planirano više provjera i 'jakih' međunarodnih utakmica.
27.01.2017. u 10:22

Rukometna reprezentacija Francuske prvi je finalista Svjetskog prvenstva.
26.01.2017. u 23:22

Rukometaš Norveške Sander Sagosen je izjavio kako je njegova reprezentacija zaslužila medalju na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj, prvu na nekom velikom takmičenju.
26.01.2017. u 16:45

Enid Tahirović, nekadašnji proslavljeni golman rukometne reprezentacije BiH podnio je ostavku na poziciju u Izvršnom odboru Rukometnog saveza BiH, ali i dao otkaz na mjesto stručnog saradnika u bh. kući rukometa.
25.01.2017. u 17:32

Večerašnjim susretima završeno je četvrtfinale Svjetskog rukometnog prvenstva u Francuskoj, a posljednji polufinalisti postali su Hrvatska i Slovenija.
24.01.2017. u 22:32

Domaćin Svjetskog prvenstva Francuska drugi je polufinalista...
24.01.2017. u 20:51

Rukometaši Norveške plasirali su se u polufinale Svjetskog prvenstva, koje se održava u Francuskoj, nakon što su u prvom četvrtfinalnom susretu svladali Mađarsku rezultatom 31:28.
24.01.2017. u 18:40

Rukometna reprezetacija Hrvatske plasirala se u četvrtfinale na 25. Svjetskom prvenstvu u Francuskoj.
22.01.2017. u 22:43

Rukometne reprezetacije Mađarske, Švedske i Katara plasirale su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Francuskoj.
22.01.2017. u 20:56

Rukometne reprezetacije Mađarske i Švedske plasirale su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Francuskoj.
22.01.2017. u 19:11

Odigrane su još dvije utakmice osmine finala Svjetskog prvenstva u rukometu koje se održava u Francuskoj. Slovenija je savladala Rusiju 32:26 ,dok je Španija savladala Brazil rezultatom 28:27.
21.01.2017. u 22:40

Francuska je trijumfom nad Islandom postala drugi četvrtfinalista Svjetskog rukometnog prvenstva.
21.01.2017. u 19:56

Norveška je savladala Makedoniju i na taj način je postala prvi četvrtfinalista Svjetskog rukometnog prvenstva u Francuskoj.
21.01.2017. u 17:39