Ako se nešto dramatično ne promijeni, samo šest dana nakon 89. rođendana, u petak 10. jula Borac će prestati da postoji.

Sa Admirom Husarićem ćemo se dakako sresti na sudu gdje će morati dokazati svoje tvrdnje.
05.07.2015. u 22:39

Nakon što je prije pet godina briljirao u dresu Borca, Miroslava Stevanovića bi mogli gledati ponovo na bh. terenima.
03.07.2015. u 09:49

Na pomenutih 18 utakmica Željo je ostvario 11 pobjeda i sedam neriješenih rezultata.
01.07.2015. u 20:32

Dvadesettrogodišnji Bišćanin u Velež dolazi iz Željezničara gdje je proveo jednu sezonu.
01.07.2015. u 20:15

Gojko Cimirot trenutno je jedan od najboljih fudbalera Sarajeva i velika je vjerovatnoća da će napustiti Bordo klub nakon evropskih utakmica, a tim sa Koševa odredio je cijenu za 22-godišnjeg veznjaka i ona iznosi milion i pol eura.
01.07.2015. u 11:55

Prvu prijateljsku utakmicu Velež će igrati protiv Širokog Brijega u srijedu 1.jula.
28.06.2015. u 11:21

Unatoč prvom danu vikenda, u Veležu se radilo punom parom.
27.06.2015. u 21:59

Kobiljar se u Sarajevo vraća iz SAD-a gdje je kao petogodišnji dječak sa roditeljima preselio prije 13 godina. Nakon uspješno odrađenog probnog rada Riad je potpisao jednogodišnji ugovor.
26.06.2015. u 20:29

Brazilac Tiago Rodrigues Faria novi je igrač Fudbalskog kluba "Željezničar".
26.06.2015. u 12:44

Članovi Neformalne grupe građana "Za Čelik" oglasili su se javnim pismom nakon još jednog propalog sazivanja redovne sjednice Skupštine NK "Čelik" Zenica sa željom da se skrene pažnja na "krajnje nekorektno postupanje pojedinih članova njegovih tijela koji limitiraju klub u njegovom radu i produžavaju farsu koja se već godinama vodi oko njega".
26.06.2015. u 09:16

Utakmica između Čelika i Olimpica odigrana je u sklopu priprema zeničkog premijerligaša za narednu sezonu, a za domaćine su danas pogodili Anel Dedić i Marin Popović.
25.06.2015. u 22:12

U prvom poluvremenu viđeno je nekoliko prilika na obje strane, a Zrinjski je poveo u 12. minuti pogotkom Nikolića, koji je nakon kornera pogodio glavom za vodstvo domaćih.
25.06.2015. u 20:28

FK Velež novu sezonu će dočekati sa pojačanim Upravim odborom.
24.06.2015. u 08:15

Nakon jučerašnje prve pripremne utakmice i prve pobjede protiv Međugorja od 7:1, fudbaleri Željezničara su odradili lakši jutarnji trening.
23.06.2015. u 12:40