Ostali sportovi

UFC-ova ikona Khabib Nurmagomedov i Dustin Poirier borit će se u subotu u Abu Dhabiju za naslov UFC prvaka lake kategorije.
06.09.2019. u 22:54

Jedan od najboljih skijaša svih vremena Austrijanac Marcel Hirscher u srijedu je objavio da odlazi u skijašku mirovinu.
04.09.2019. u 22:37

Beživotno tijelo Blance Fernandez Ochoe, osvajačice brončane medalje u slalomu na Zimskim olimpijskim igrama 1992. godine u Albertvilleu, pronađeno je u srijedu u gori sjeverno od Madrida priopćila je policija.
04.09.2019. u 22:36

Bugarski grad Pravets bio je domaćin 72. balkanskog seniorskog prvenstva u atletici, na kojem su atletičari i atletičarke Bosne i Hercegovine osvojili po dvije srebrene i dvije bronzane medalje.
04.09.2019. u 08:21

Amel Tuka, najbolji bosanskohercegovački atletičar, osvojio je prvo mjesto na atletskom mitingu u Zagrebu.
03.09.2019. u 21:35

Na 69. Memorijalu Borisa Hanžekovića, međunarodnom atletskom mitingu u Zagrebu, u disciplini bacanja kugle je učestvovao i bosanskohercegovački reprezentativac Mesud Pezer te osvojio sedmo mjesto hicem od 20,27 metara.
02.09.2019. u 21:56

Srđan Samardžić u muškoj i Tunde Szabo u ženskoj konkurenciji pobjednici su drugog izdanja Ramskog polumaratona koji je u nedjelju održan u Prozor-Rami, a na kojemu je nastupilo 160 natjecatelja.
02.09.2019. u 12:01

Francuski vozač Formule 2 Antoan Iber (22) poginuo je u nesreći koja se dogodila u trci na belgijskoj stazi Spa-Frankoršamp.
31.08.2019. u 23:32

Adna Behrem osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za djecu, kadete i juniore u mađarskom Gyoru, a reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je ukupno 14 medalja.
31.08.2019. u 18:31

Braća Valent i Martin Sinković obranili su naslov svjetskih prvaka u veslanju u disciplini dvojac bez kormilara, oni su u finalnoj utrci na SP u austrijskom Linz-Ottensheimu dominirali od prvog do posljednjeg zaveslaja i ciljem prošli sa 3.19 sekundi prednosti ispred drugoplasiranih Novozelanđana Thomasa Murraya i Michaela Brakea.
31.08.2019. u 15:05

Najbolja bosanskohercegovačka judašica Larisa Cerić osvojila je sedmo mjesto na Svjetskom prvenstvu u Tokiju.
31.08.2019. u 13:22

Posljednjeg dana Svjetskog seniorskog prvenstva u judou u Tokiju, jutros su na borilište izažli bosanskohercegovački predstavnici Larisa Cerić i Harun Sadiković.
31.08.2019. u 10:13

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer osvojio je treće mjesto na međunarodnom atletskom mitingu u njemačkom Ulmu.
31.08.2019. u 09:50

Kickbox reprezentacija BiH osvojila je 14 medalja na Evropskom prvenstvu za djecu, kadete i juniore u mađarskom Gyoru.
30.08.2019. u 17:24

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka zadovoljan je nastupom i rezultatom na finalu Dijamantske lige u Zürichu gdje je u trci na 800 metara zauzeo šesto mjesto.
30.08.2019. u 11:17