Ostali sportovi

Bosna i Hercegovina ima još jednu medalju s Mediteranskih igara - teniserke Dea Herdželaš i Nefisa Berberović u dublu su slavile u polufinalu turnira u Taragoni protiv Francuskinja Fione Ferro i Harmony Tan (2:1).
28.06.2018. u 18:47

Evropsko kadetsko prvenstvo u džudu na kojem učestvuju 42 države počelo je danas u Sarajevu, gdje će se u četiri dana za titule najboljih boriti 450 mladih džudista.
28.06.2018. u 17:51

Reprezentacija transplantiranih i dijaliziranih osoba vratila se u BiH sa osam medalja, osvojenih na 10. europskim sportskim igrama, koje su se održane od 17. do 24. lipnja u Cagliariju u Italiji.
28.06.2018. u 13:44

Bosanskohercegovački atletičar Hamza Alić osvojio je zlatnu medalju u bacanju kugle na Mediteranskim igrama u Tarragoni.
27.06.2018. u 22:30

Žrijeb evropskog džudo prvenstva za takmičare do 18 godina (U18), koje će od 28. juna do 1. jula biti održano u Sarajevu, obavljen je danas, a nakon žrijeba predstavljena je i džudo reprezentacija Bosne i Hercegovine koja će nastupiti na ovom takmičenju.
27.06.2018. u 18:56

U prvoj rundi judo turnira na Mediteranskim igrama u španskoj Tarragoni, Petar Zadro u kategoriji do 66 kilograma bio je bolji od Francuza Daniela Adriana Jeana.
27.06.2018. u 13:43

U Tuzli je jučer u 75. godini umro Đuro Koncul, bivši košarkaš tuzlanske Slobode i sarajevske Bosne, kasnije trener Slobode.
27.06.2018. u 11:12

Džemal Bošnjak i Adem Fetahović pobijedili su u prvom kolu bokserskog turnira na Mediteranskim igrama.
26.06.2018. u 21:40

Na 18. mediteranskim igrama u španskoj Tarragoni danas je ispisana još jedna lijepa stranica historije bosanskohercegovačkog sporta.
25.06.2018. u 15:41

Reprezentativci BiH osvojili su četiri medalje, jedno srebro i tri bronze, na Prvenstvu Balkana u atletici za juniore i juniorke koje je održano u Istanbulu.
24.06.2018. u 16:07

Na karate turniru na Mediteranskim igrama u Taragoni, u kategoriji preko 68 kilograma Mirnesa Bektaš je u osmini finala bila bolja od Italijanke Klio Ferakuti 4:3 ali je u četvrtfinalu poražena od Francuskinje Nansi Garsije i nije uspjela izboriti borbu za medalju.
24.06.2018. u 14:08

Bosanskohercegovački plivač Adi Mešetović plasirao se u finale utrke na 50 metara u disciplini "delfin" na Mediteranskim igrama u Tarragoni. On je imao osmo vrijeme u polufinalnoj utrci (24.59), a finale je danas u 17.30 sati.
24.06.2018. u 12:27

Ekipa veterana Prvog Korpusa Armije RBiH i MUP-a pobjednik je Turnira veterana u malom fudbalu u Slovenskoj Bistrici koji je odigran povodom 27. godišnjice državnosti Republike Slovenije.
24.06.2018. u 10:30

Bosna i Hercegovina dobila je novog / starog prvaka u cestovnom biciklizmu, u disciplini vožnje na hronometar. U pitanju je Vedad Karić iz tuzlanskog Jedinstva, koji je odbranio titulu prvaka države i zasluženo osvojio zlatnu medalju koju mu je uručio potpredsjednik FBiH Milan Dunović, i sam nekadašnji profesionalni biciklista.
23.06.2018. u 20:50

Bh. karatistkinja Ivona Čavar nije uspjela osvojiti medalju na Mediteranskim igrama u Tarragoni.
23.06.2018. u 19:01