Ostali sportovi

Ova mlada plivačica ORKA-e postala je državna prvakinja u sedam disciplina, i to bez sumnje predstavlja fantastičan uspjeh za Lanu, ali i mostarsko plivanje
13.03.2017. u 11:53

Borba između Rusa Alija Bagova i Amerikanca Bubbe Jenkinsa na ACB-u 54 u Manchesteru, mogla je završiti tragično.
13.03.2017. u 11:31

Haydar Aliev Grand Slam Baku 2017, na tom jednom od najvećih i najjačih svjetskih natjecanja u judo sportu na godišnjem nivou nastupio je bosanskohercegovacki top tim u sastavu, Aleksandra Samardžić, Larisa Cerić, Harun Sadiković i Toni Miletić.
13.03.2017. u 11:17

Odbojkaški Mladosti iz Brčkog pobjednici su Kupa Bosne i Hercegovine.
12.03.2017. u 20:13

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer osvojio je zlatnu medalju na Evropskom bacačkom kupu u španskoj Gran Canariji.
12.03.2017. u 19:31

Odbojklašice Slobode plasirale su se u finale Kupa Bosne i Hercegovine.
10.03.2017. u 19:20

Bosanskohercegovački bodybuilderi Pavle Škrba i Adnan Vila kažnjeni su sa po četiri godine zabrane bavljenja sportom zbog prisustva nedozvoljenih suspstanci u njihovim uzorcima za doping kontrolu.
10.03.2017. u 16:26

Na Evropskom atletskom bacačkom kupu, koji se 11. i 12. marta održava u španjolskom gradu Las Palmasu, nastupiti će bacač kugle Mesud Pezer i kopljaš Dejan Mileusnić.
09.03.2017. u 17:10

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović nakon osvajanja titule šampiona Evrope u skoku udalj, državnim rekordom od 7,24, izjavila je da je ponosna kao nikad u životu jer je veliki uspjeh ostvarila pred domaćom publikom.
05.03.2017. u 22:34

Lični rekord i najbolji ovosezonski rezultat u svijetu od 7,24 metara bio je više nego dovoljan srpskoj atletičarki Ivani Španović da osvoji zlatnu medalju u skoku udalj na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.
05.03.2017. u 19:16

Austrijanac Michael Matt je pobjednik slaloma kojeg su skijaši u nedjelju vozili za Svjetski kup u Kranjskoj Gori, dok je hrvatski skijaš Matej Vidović zauzeo 21. mjesto.
05.03.2017. u 14:30

Ovo je sezona iz snova za skijašicu iz Slovenije koja je u pokazala najviše u brzim disciplinama i kombinaciji.
05.03.2017. u 09:18

U borbi divova, u krcatoj O2 Areni u Londonu, aktuelni WBC prvak u cruiseweightu Tony Bellew nokautirao je Davida Hayea, bivšeg cruiseweight i WBA svjetskog prvaka.
05.03.2017. u 08:34

Damir Beljo, najbolji bh. profesionalni bokser i višestruki prvak, uspješno je operisao lakat i oporavlja se nakon manjeg operativnog zahvata.
04.03.2017. u 22:33

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer osvojio je sedmo mjesto u bacanju kugle na 34. evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici u Beogradu.
04.03.2017. u 20:35