Ostali sportovi

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je peto mjesto na mitingu Dijamantske lige u Rimu, u trci na 800 metara.
31.05.2018. u 21:02

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka večeras će nastupiti na mitingu Dijamantske lige u Rimu, u trci na 800 metara.
31.05.2018. u 10:40

Bosanskohercegovački šampion u bacanju kugle Mesud Pezer osvojio je prvo mjesto na Atletskom mitingu koji se održao danas u Rigi.
29.05.2018. u 19:36

Balkanski rekorder u bacanju kugle Mesud Pezer, koji predstavlja Turski atletski klub "Enka", na današnjem takmičenju na Evropskom šampionatu klubova u Birminghamu u disciplini bacanje kugle osvojio je prvo mjesto sa bačenim hicem od 19,99 m.
27.05.2018. u 19:22

U finalnoj utakmici 17. Međunarodnog turnira u sjedećoj odbojci "Sarajevo Open 2018", domaćin, OKI Fantomi pobijedili su reprezentaciju Rusije, aktuelnog evropskog prvaka, rezultatom 3:0.
27.05.2018. u 18:31

Ministar za boračka pitanja Kantona Sarajevo Muharem Fišo i ministar kulture i sporta KS Mirvad Kurić dodijelili su danas pehare i zahvalnice najboljim ekipama "Sarajevo Open 2018" turnira u sjedećoj odbojci.
27.05.2018. u 16:48

Na međunarodnom taekwondo turniru "Austria Open 2018." koji se održava ovog vikenda u Innsbrucku, livanjska taekwondašica Sara Tičinović osvojila je zlatnu medalju.
27.05.2018. u 14:02

Prve ''Igre bez granica'' u Bosni i Hercegovini održane su danas na trgu ispred tuzlanske dvorane Mejdan u sklopu druge sezone projekta ''U zdravoj školi zdrava djeca'' kojeg realizuje Merkur BH osiguranje.
26.05.2018. u 16:34

Za manje od mjesec dana, svijet će doći u Rusiju na Svjetsko prvenstvo u fudbalu 2018. godine i jedan od jedanaest gradova koji otvara svoja vrata je metropola na Volgi Nižnji Novgorod, piše Radio Slobodna Evropa.
25.05.2018. u 08:53

Amel Tuka je danas učestovao na mitingu u Savoni, gdje se takmičio u utrci na 400 metara i osvojio drugo mjesto.
23.05.2018. u 21:35

Svečano predstavljanje tajmera za odbrojavanje preostalog vremena do početka Evropskog omladinskog festivala mladih EYOF, koji će u februaru 2019. biti održan u Sarajevu i Istočnom Sarajevu, upriličen je večeras ispred Sarajevo City Centra.
23.05.2018. u 21:20

Najuspješnija bh. biciklistkinja Lejla Tanović, takmičarka SMF teama, izuzetno se dobro prilagodila uslovima na stazi te je u trećem krugu zauzimala visoko 40. mjesto nakon čega je doživjela defekt s gumom i utrku završila na 53. mjestu.
23.05.2018. u 12:14

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer zadnjih se dvadesetak dana intenzivno priprema za predstojeća natjecanja, a kako kaže intenzivno trenira i brusi formu za velika natjecanja koja ga očekuju ovoga ljeta.
22.05.2018. u 22:39

Mlade gimnastičarke sarajevske Bosne ostvarile su sjajan nastup na 11. međunarodnom "Otvorenom prvenstvu grada Splita".
17.05.2018. u 19:16

Bosanskohercegovački karatist Ivan Klepić osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju na 53. evropskom prvenstvu za seniore, koje je održano u Novom Sadu od 9. do 13. maja.
16.05.2018. u 14:01