Ostali sportovi

Na 16. svjetskom atletskom prvenstvu, koje se u četvrtak počinje u Londonu, boje Bosne i Hercegovine branit će tri atletičara - Amel Tuka u utrci na 800 m, te bacači kugle Mesud Pezer i Hamza Alić kojem će to biti sedmo učešće na SP-u.
31.07.2017. u 18:20

Seniorski reprezentativac Bosne i Hercegovine u brzom klizanju Edin Branković već duži period se priprema s trenerom Pieter Guselom u Salt Lake Cityju (SAD).
31.07.2017. u 10:34

Bosanskohercegovačka judistkinja Josipa Brvenik iz mostarskog judo kluba "Borsa", u uzrastu mlađih kadeta i kadetkinja, osvojila je brončano odličje na prvenstvu Balkana održanom od 29. do 30. jula u grčkom gradu Thessaloniki, izvijestili su iz tog kluba.
31.07.2017. u 09:10

U Mostaru su danas održani 451. tradicionalni skokovi sa Starog mosta, a pobjede su odnijeli šampion Lorens Listo čime je na svoje police postavio jedanaesti pehar iz Grada na Neretvi te Igor Kazić u skokovima na noge.
30.07.2017. u 19:21

Bosanskohercegovačka ekipa koja je učestvovala na Olimpijadi mladih (EYOF 2017) u mađarskom Gyoru doputovala je danas u Sarajevo s najuspješnijom predstavnicom judašicom Anđelom Samardžić koje je osvojila bronzanu medalju.
30.07.2017. u 19:33

Hrvatska je u finalu Svjetskog prvenstva u vaterpolu u Budimpešti savladala Mađarsku rezultatom 8:6 i na taj način došla do druge titule prvaka svijeta nakon 2007. godine.
29.07.2017. u 21:57

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti.
29.07.2017. u 19:15

Najbolji bosanskohercegovački bacači kugle Mesud Pezer i Nermin Štitkovac postavili su nove državne rekorde u seniorskoj u juniorskoj konkurenciji.
29.07.2017. u 18:10

Međunarodna atletska federacija - IAAF objavila je nagradni fond za predstojeće svjetsko prvenstvo, koje će od 4. do 13. augusta biti održano na Olimpijskom stadionu u Londonu.
29.07.2017. u 15:55

U organizaciji Tavla kluba "Stari Grad" Mostar i Kluba skakača u vodu "Mostari", u dvorištu Doma Armije u subotu ujutro otpočeo je tradicionalni turnir u tavli, koji je okupio preko šezdeset učesnika iz BiH.
29.07.2017. u 14:16

Na narednom Svjetskom atletskom prvenstvu, koje se od 4. do 13. augusta održava u Londonu, reprezentacija Bosne i Hercegovine imat će tri respektabilna predstavnika.
28.07.2017. u 14:31

Bosanskohercegovački kickbokser Mesud Selimović, član KBV “Flek Tom-Cat” Tuzla, osvojio je večeras srebrenu medalju na Svjetskim igrama, koje se održavaju u poljskom Wroclavu.
27.07.2017. u 21:17

Nakon dugo vremena bosanskohercegovački MMA borac Denis Stojnić će održati meč na našim prostorima. Naime, večeras u Bihaću na manifestaciji Tribuns Fight Champions naš borac će imati borbu večeri i to protiv Bokyja Juniora.
27.07.2017. u 12:51

Jedna od najboljih bh. kickboxera, Mesud Selimović, danas je u disciplini K1 (-86 kg), dvjema pobjedama osigurao plasman u finale i medalju za Bosnu i Hercegovinu na Svjetskim igrama koju se održavaju u poljskom Wroclavu.
26.07.2017. u 20:22

Četvrti dan plivačkih natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti obilježili su talijanski predstavnici, 28-godišnja Federica Pellegrini osvojila je zlato na 200 metara slobodno svladavši naizgled nepobjedivu Amerikanku Katie Ledecky, dok je na 800 metara slobodno slavio Gabriele Detti.
26.07.2017. u 20:19