Ostali sportovi

Tradicionalno međunarodno takmičenje u sportskom ribolovu na Jablaničkom jezeru održano je u nedjelju kod kampa 'Miris ljeta' u mjestu Ostrožac.
14.08.2017. u 12:09

Hrvatska atletičarka Sandra Perković osvojila je zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u Londonu.
13.08.2017. u 21:41

Velika Britanija je osvojila zlato u štafeti 4 x 100 metara na Svjetskom prvenstvu u Londonu, a posljednju utrku profesionalne karijere nesretno je istrčao Usain Bolt, jedan od najvećih sportista svih vremena, najbrži čovjek svih vremena koji je obilježio atletiku u posljednjih 10 godina. Bolt se, nažalost, u ciljnjoj ravnini povrijedio i nije završio utrku za Jamajku.
13.08.2017. u 08:18

Atletičarka iz Trinidada i Tobaga Deborah John pala je na utrci na 100 metara s preponama.
11.08.2017. u 14:01

Novak Radulović iz Srbije pobjednik je borilačke manifestacije ''Sarajevo Fight 3'' koja je sinoć održana na Ilidži.
11.08.2017. u 09:41

Bosanskohercegovačke judašica Larisa Cerić napredovala je na drugo mjesto Svjetske ranking liste u kategoriji +78kg.
09.08.2017. u 15:14

Sanjin Pehlivanović, 15-godišnji dječak iz Sarajeva na jučer završenom Evropskom prvenstvu u bilijaru za kategoriju do 17 godina koje se održavalo u holandskom Leendeu pokorio je Evropu u dvije bilijarske discipline, 8 ball i 9 ball i osvojio dvije najsjajnije medalje.
08.08.2017. u 18:59

Amerikanac Justin Gatlin novi je svjetski prvak u utrci na 100 metara.
05.08.2017. u 23:20

Jamajčanin Usain Bolt plasirao se u finale utrke na 100 metara na Svjetskom prvenstvu u Londonu.
05.08.2017. u 20:56

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka nije se plasirao u polufinale trke na 800 metara na Svjetskom prvenstvu u Londonu.
05.08.2017. u 15:00

Bosanskohercegovački atletičari Mesud Pezer i Hamza Alić nisu se uspjeli plasirati u finale bacanja kugle na Svjetskom prvenstvu u Londonu.
05.08.2017. u 12:00

Britanski atletičar Mo Farah osvojio je zlatnu medalju u utrci na 10.000 metara na Svjetskom prvenstvo koje je sinoć počelo u Londonu.
05.08.2017. u 08:23

Svjetsko prvenstvo u atletici počelo je sinoć u Londonu, a prvog dana održana su kvalifikacijska takmičenja u nekoliko disciplina.
05.08.2017. u 08:22

Na Olimpijskom stadionu u Parku kraljice Elizabete u Londonu sutra počinje 16. svjetsko prvenstvo u atletici.ž
03.08.2017. u 18:47

Bivši šampion svijeta u teškoj kategoriji Vladirmi Kličko neočekivano se penzionisao!
03.08.2017. u 10:39