Ostali sportovi

Mladi bosanskohercegovački igrač bilijara Sanjin Pehlivanović odbranio je naslov evropskog juniorskog prvaka u disciplini "devetka".
31.07.2018. u 19:33

Ekipa Magic Factory proteklih pet dana boravila je u mjestu Lensahen, u Njemačkoj, gdje je održano Internacionalno prvenstvo u triatlonu.
30.07.2018. u 14:59

Vaterpolska reprezentacija Srbije u Barceloni je obranila naslov europskih prvaka, svladavši u finalu domaću Španjolsku nakon boljeg izvođenja peteraca.
28.07.2018. u 23:41

Hrvatski vaterpolisti osvojili su brončanu medalju na Europskom prvenstvu nakon što su u susretu za treće mjesto bili bolji od Talijana 10:8.
28.07.2018. u 22:14

Dvadesetpetogodišnji zenički srednjeprugaš Abedin Mujezinović posljednji je od naših atletičara ispunio normu za predstojeće, 24. Evropsko atletsko prvenstvo u Berlinu, koje će biti održano od 7. do 12 augusta.
28.07.2018. u 09:33

Na Starom mostu će u nedjelju popodne (od 16:00 sati) ponovo biti živo. Posljednja julska nedjelja tradicionalno je rezervisana za Skokove sa Starog mosta, ovog puta 452. na kojim će nastupiti više desetina takmičara iz zemalja regiona.
27.07.2018. u 12:47

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci na Svjetskom prvenstvu, završenom prije četiri dana u Holandiji, osvojila je srebrenu medalju. Izabranicima selektora Mirze Hrustemovića to je 22. odličje s najvećih međunarodinih takmičenja, čime su još jednom potvrdili epitet najuspješnijeg sportskog kolektiva u Bosni i Hercegovini.
26.07.2018. u 14:26

Kickboxing saveza Bosne i Hercegovine kaznio je kickboxera Davora Mijovića dvogodišnjom zabranom takmičenja zbog dopinga.ž
25.07.2018. u 22:20

Ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Mirvad Kurić sinoć je, po dolasku u Sarajevo, dočekao reprezentativce Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci koji su na Svjetskom prvenstvu u Holandiji osvojili srebrenu medalju, čime su se plasirali u svjetski vrh ove vrste sporta.
25.07.2018. u 13:19

Reprezentativci Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci, koji su u nedjelju osvojili srebrenu medalju na Svjetskom prvenstvu u Holandiji, stigli su u Tuzlu.
24.07.2018. u 18:49

Judo reprezentacija Bosne i Hercegovine od 27. do 29. jula učestvovat će na Grand Prix turniru u Zagrebu.
24.07.2018. u 13:02

Reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu u Holandiji.
22.07.2018. u 17:52

Miraitowa i Someity imena su maskota sljedećih Olimpijskih i Paraolimpijskih igara koje će biti održane u Tokiju 2020. godine, a izabrali su ih učenici osnovnih škola u Japanu, objavili su u nedjelju organizatori Igara.
22.07.2018. u 10:44

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci danas će protiv selekcije Irana igrati finalni susret Svjetskog prvenstva u Holandiji.
22.07.2018. u 10:24

Sedmobojka Mladena Petrušić, koja je s 4.990 bodova osvojila zlatnu medalju, bila je i najuspješnija predstavnica BiH na 71. Balkanskom prvenstvu u atletici za seniore i seniorke, koje je sinoć završilo u Staroj Zagori (Bugarska).
22.07.2018. u 10:21