Ostali sportovi

Balkanski rekorder u bacanju kugle Mesud Pezer zauzeo je drugo mjesto na trećem Atletskom mitingu "Novi Grad" koji je održan u nedjelju u Sarajevu.
11.06.2018. u 14:02

Bosanskohercegovačke judašice Sabina Haračić i Anđela Samardžić osvojile su srebrenu i bronzanu medalju na Evropskom kupu za seniorke u Beogradu.
10.06.2018. u 18:50

Bokserski bh. reprezentativci pripremaju se na Zlatiboru za Mediteranske igre u Španiji koje počinju 22. juna.
10.06.2018. u 09:32

Ne mogu spavati noću znajući da su Anthony Joshua ili Deontay Wilder bolji od mene. Želim Joshuau idariti sa šest lijevih krošea zaredom, grmio je ljutiti Tyson Fury uoči svog povratka u ring nakon 924 dana izbivanja.
10.06.2018. u 08:46

Okupljanjem na Starom mostu te velikim defileom ulicama Mostara, stotinjak bodybuildera najavilo je veliko međunarodno takmičenje u bodybuildingu i fitnessu Balkan Open Pro-Amateur 2018. koje će danas biti održano u tom gradu.
09.06.2018. u 12:54

Hokejaši Washington Capitalsa po prvi put u historiji postali su prvaci NHL lige, nakon što su u petoj utakmici savladali Las Vegas Golden Knightse rezultatom 4:3, odnosno 4:1 u seriji.
08.06.2018. u 08:05

Savez profesionalnog boksa u Bosni i Hercegovini sinoć je u Sarajevu uručio priznanja za istaknuti doprinos razvoju profesionalnog boksa u BiH, i to Kemalu Balukoviću, dugogodišnjem sportskom radniku i jednom od začetnika profesionalnog boksa u BiH, te Miri Jerkoviću treneru i sportskom radniku.
07.06.2018. u 16:39

Reprezentativci Bosne i Hercegovine u brzom i umjetničkom klizanju počeli su kondicione pripreme za klizačku sezonu 2018/2019.
07.06.2018. u 10:18

Najbolji bh. atletičar Amel Tuka, pobijedio je na trci na 800 metara održanoj na Međunarodnom atletskom mitingu u Zenici.
06.06.2018. u 23:06

Američki boksač Floyd Mayweather ponovno je, četvrti put u zadnjih sedam godina, najbolje plaćeni sportaš prema časopisu "Forbes" nakon njegove borbe protiv Conora McGregora.
06.06.2018. u 12:32

Veliko međunarodno natjecanje u body buildingu i fitnessu - Balkan Open Pro-Amateur 2018. bit će upriličeno u subotu, 9. lipnja, u Mostaru, a okupit će natjecatelje iz cijeloga svijeta.
05.06.2018. u 15:10

Nakon uvodnog dijela sezone i devet UCI utrka u samo dva mjeseca desetorostruka državna prvakinja i takmičarka SMF tima Lejla Tanović zauzima 79. mjesto u konkrenciji svih brdskih biciklistkinja svijeta. Ovo je najbolji plasman do sada za bh. takmičarku u ovom periodu godine.
05.06.2018. u 13:30

Na danas održanom Atletskom mitingu u Tartuu u Estoniji bh. bacač kugle Mesud Pezer zauzeo je drugo mjesto. Bacio je kuglu na dužinu od 20,04 m.
03.06.2018. u 18:30

Brojni poštovaoci odali su počast Muhamedu Aliju koji je preminuo prije tačno dvije godine, a koji je upamćen kao bokserska legenda i glasni borac protiv rasizma.
03.06.2018. u 16:15

Na prvenstvu Nacionalnog mažoret saveza koji je održan u subotu u Gornjem Vakufu/Uskoplju mostarske mažoretkinje osvojile su četiri zlatne i jednu srebrnu medalju.
03.06.2018. u 16:05