Ostali sportovi

U Zenici je danas održano 24. prvenstvo BiH u gađanju vazdušnom puškom i pištoljem za seniore i seniorke, u organizaciji Streljačkog kluba Zenica.
15.04.2018. u 20:39

Srbijanska trkačica Ana Subotić i bh. atletičar Stefan Ćuković pobjednici su 24. međunarodne atletske gradska trke "Vivicitta 2018", koja je održana danas u Sarajevu u organizaciji Sportskog saveza Kantona Sarajevo.
15.04.2018. u 14:29

Bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer nastupio je na atletskom turniru u američkom gradu La Jolla, gdje je osvojio treće mjesto u ukupnom poretku zahvaljujući hicu dužine 20,14 metara.
15.04.2018. u 12:06

Odbojkašice Kule Gradačac povele su s 1:0 u finalnoj seriji play-offa za prvaka BiH nakon što su večeras u Pelagićevu pobijedile aktuelne prvakinje, igračice Bimal Jedinstva iz Brčkog, rezultatom 3:2 (18:25, 25:21, 25:17, 12:25, 15:12).
14.04.2018. u 22:53

Mladi bosanskohercegovački takwondoist Nedžad Husić osvojio je bronzanu medalju na svjetskom prvenstvu za juniore održanom u tuniskom Hammametu.
13.04.2018. u 17:47

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer rano jutros po našem vremenu na turniru u Chula Vistai (SAD) u svojoj grupi zauzeo je prvo mjesto u bacanju diska, nakon samo dva obavljena treninga s diskom.
13.04.2018. u 14:41

Mladi bosanskohercegovački taekwondoist Nedžad Husić osvojio je bronzanu medalju na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Hammametu (Tunis).
12.04.2018. u 12:11

Ekipa Mostar SG Staklorad pobijedila je sarajevski Centar sa 4:3 u prvoj utakmici finala Kupa Bosne i Hercegovine, odigranoj u Mostaru.
11.04.2018. u 21:43

Najbolja bosanskohercegovačka džudistkinja Larisa Cerić jučer je u okviru IJF World toura 2018 na Grand prix turniru u Antaliji ostvarila još jedan sportski podvig, osvojivši drugo mjesto.
09.04.2018. u 15:35

Najbolja bh. biciklistkinja, deveterostruka državna prvakinja u brdskom biciklizmu i članica profesionalnog SMF tima Lejla Tanović zauzela je osmo mjesto i 14 UCI bodova na UCI C1 utrci u Premanturi.
09.04.2018. u 12:30

Pobjedom nad Salinesom u Tuzli, Mostar SG Staklorad osigurao je naslov prvaka BiH, drugi uzastopni, i to četiri kola prije kraja.
07.04.2018. u 22:34

Haos koji je Conor McGregor priredio u Barclays Centeru, u Brooklynu, zabilježile su i UFC-ove kamere te je kriminalno ponašanje Irca objavljeno u najnovijoj epizodi UFC 223 Embedded specijala, piše Fightsite.
07.04.2018. u 14:08

Najbolji bosanskohercegovački K1 borac Dževad Poturak poražen je večeras na Bellatorovom 196 eventu u Budimpešti od bjeloruskog borca Alekseja Ignašova.
06.04.2018. u 23:32

Čuveni UFC borac Conor McGregor predao se policiji u New Yorku nakon što je jučer popodne napao autobus pun boraca koji su krenuli ka hotelu nakon konferencije za medije povodom takmičenja UFC 223.
06.04.2018. u 09:03

Odbojkašice Bimal Jedinstva iz Brčkog prve su finalistkinje doigravanja za naslov prvakinja BiH.
06.04.2018. u 08:25