Ostali sportovi

Mikaela Shiffrin iz SAD pobjednica je super kombinacije koja je danas vožena u Crans Montani.
26.02.2017. u 14:40

Aleksandra Roljić, nedavno je na Balkanskom juniorskom prvenstvu u Istanbulu osvojila bronzanu medalju u trci na 800 metara. Rezultat 2.13,03 minuta, koji je rekord BiH za mlađe juniorke, juniorke kao i seniorke, mladoj banjalučkoj atletičarki obezbijedio je i učešće na Svjetskom prvenstvu za mlađe juniore koje se održava u kenijskom gradu Nairobiju.
26.02.2017. u 11:55

Bosna i Hercegovina je na Prvenstvu Balkana u dvorani održanom u Beogradu osvojila tri medalje, a oborena su dva državna rekorda.
26.02.2017. u 10:23

Bosanskohercegovački atletičar Abedin Mujezinović osvojio je naslov prvaka Balkana u utrci na 800 metara.
25.02.2017. u 21:30

Uprkos jako lošim vremenskim uslovima i obilnim snježnim padavinama, danas je na Jahorini održano međunarodno skijaško takmičenje FIS kup "Jahorina 2017". U slalomskoj trci u ženskoj konkurenciji slavila je bh. skijašica Žana Novaković, a u muškoj Austrijanac Florina Pfug, javlja Anadolu Agency (AA).
25.02.2017. u 19:13

Norvežanin Kjetil Jansrund je napravio važan korak ka osvajanju naslova pobjednika u poretku Svjetskog kupa u spustu. On je iskoristio činjenicu da je nastupao pred svojim navijačima i slavio u subotnjem spustu, javlja Anadolu Agency (AA).
25.02.2017. u 18:57

Fantastičnom vožnjom na stazi u Crans Montani skijašica iz Slovenije Ilka Štuhec došla je do nove pobjede u Svjetskom kupu, ovaj put u superveleslalomu.
25.02.2017. u 12:02

Slovenka je u svojoj najboljoj sezoni u prilici osvojiti još jedan mali kristalni globus i to u spustu gdje je vodeća u ukupnom poretku Svjetskog kupa.
24.02.2017. u 15:26

Ova pobjeda Klinea je njegov najbolji rezultat u karijeri, a do sada je zabilježio jedan plasman na pobjedničko postolje kada je bio drugoplasirani u utrci spusta za Svjetski kup.
24.02.2017. u 12:23

Ovo su ujedno i najbolji ikada ostvareni bodovi za bosansko-hercegovačko skijanje kada su u pitanju tehničke discipline.
23.02.2017. u 11:49

Reprezentacija BiH će bez najboljeg atletičara Amela Tuke u subotu nastupiti na Balkanskom prvenstvu u subotu u Beogradu, a razlog je lakša povreda skočnog zgloba.
22.02.2017. u 12:59

Zahvaljujući uspjesima koje je postigao sa reprezentacijom Bosne i Hercegovine, ali i klubom Sinovi Bosne Lukavac, Ermin Jusufović (36), bh. reprezentativac u sjedećoj odbojci, nedavno je proglašen za najuspješnijeg sportistu Tuzlanskog kantona u 2016. godini.
19.02.2017. u 09:53

Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka trku u Birminghamu gdje se danas održava posljednji atletski miting serije dvoranskih atletskih mitinga završio je na drugoj poziciji s vremenom 1:46,59.
18.02.2017. u 16:56

Amina Kajtaz, bosanskohercegovačka plivačica, osvojila je prvo mjesto i oborila rekord Mimoza kupa u disciplini 50m prsno, a očekuju je nastupi u još nekoliko disciplina na ovom takmičenju u Herceg Novom.
18.02.2017. u 16:03

Amerikanka Mikaela Shiffrin obranila je u subotu naslov svjetske prvakinje u slalomu na Svjetskom prvenstvu u Sankt Moritzu gdje je drugoplasiranu švicarsku skijašicu Wendy Holdener ostavila iza sebe sa 1,64 sekundu zaostatka.
18.02.2017. u 15:19