Ostali sportovi

Mladi atletičar Slobode Tehnograd Hajrudin Vejzović osvojio je dvije titule prvaka Bosne i Hercegovine na juniorskom prvenstvu BiH održanom ovog vikenda u Sarajevu.
24.06.2019. u 10:10

Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu pobjednik je trke za Veliku nagradu Francuske.
23.06.2019. u 20:28

Bosanskohercegovački bokser Haris Džindo, ”The Gentleman from Bosnia”, kako ovog dvadesetšestogodišnjeg boksera rođenog u Sarajevu nazivaju u Danskoj, nastavlja sa pobjedama u profesionalnoj karijeri.
23.06.2019. u 19:25

Vaterpolisti Srbije osvojili su Svjetsku ligu i plasirali se na Olimpijske igre u Tokiju 2020. godine.
23.06.2019. u 19:22

Veteranke Jedinstva iz Tuzle i veterani Radničkog iz Goražda pobjednici su četvrtog turnira "Rukomet na zrnu soli" koji se u petak i subotu igrao na terenima JU "Stadion Tušanj" u Tuzli.
22.06.2019. u 19:18

Devete BH Telecom Sportske igre mladih do sada su obišle 20 bh. gradova, a takmičenja u glavnom gradu Bosne i Hercegovine će biti održana od 25. do 28. juna.
22.06.2019. u 17:50

U glavnom gradu Bjelorusije Minsku sinoć su svečano otvorene 2. Evropske igre.
22.06.2019. u 10:07

Najbolji bh. atletičar, Amel Tuka postao je prvi i zasad jedini bh. sportista sa ostvarenom A normom za nastup na Olimpijskim igrama u Tokiju 2020. godine.
21.06.2019. u 21:39

Svečana ceremonija otvaranja "Evropskih igara Minsk 2019“ bit će održana danas. Ceremonija počinje neoficijelnim programom u 21.00 (Pre-Show Time), a svečani dio programa u 22.00 sata.
21.06.2019. u 09:14

Najbolji bh. srednjoprugaš Amel Tuka pobijedio je na utrci na 800 metara na mitingu u češkoj Ostravi.
20.06.2019. u 22:05

Svečana ceremonija otvaranja "Evropskih igara Minsk 2019“ održat će se u petak, 21. juna. Ceremonija počinje neoficijelnim programom u 21.00 (Pre-Show Time), a zvanični dio programa je u 22.00 sata.
20.06.2019. u 22:03

Amina Kajtaz, naša najbolja plivačica, koja već sada ima ispunjenu B normu za olimpijske igre, proteklih nekoliko dana boravila je u Sarajevu, gdje je učestvovala na Državnom prvenstvu naše zemlje.
19.06.2019. u 11:46

Mlada (U-15) judo reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je osam medalja na Balkanskom prvenstvu koje je prošlog vikenda održano u Skoplju.
18.06.2019. u 13:29

Olimpijski komitet Bosne i Hercegovine prvi put biće specijalni partner tradicionalne 453. manifestacije skokova sa Starog mosta, koja će biti održana 28. jula u Mostaru.
17.06.2019. u 12:38

Ragbi reprezentacija Bosne i Hercegovine, koja je ovog vikenda sudjelovala na prvom turniru 7s Evropskog prvenstva "Trophy" u Zagrebu, zauzela je posljednje, 12. mjesto.
16.06.2019. u 20:27