Ostali sportovi

Premijer Zeničko-dobojskog kantona Miralem Galijašević i ministar sporta Mensur Sinanović upriličili su danas prijem za članove i vodstvo Atletskog kluba Zenica, čiji su takmičari s proteklih Mediteranskih igara iz španske Tarragone donijeli četiri, od ukupno pet medalja za bh. sport.
13.07.2018. u 11:34

Desetorostruka državna prvakinja u biciklizmu i takmičarka profesionalnog SMF tima Lejla Tanović doživjela je povredu na treningu radi koje će propustiti nastup na svjetskom kupu u italijanskom Val di Soleu.
06.07.2018. u 13:58

Futsal klub Mostar SG Staklorad, prvak BiH, igrat će u Skupini A preliminarne faze UEFA futsal kupa, zajedno sa JB Futsal Getofteom iz Danske, Nahalat Yitzhakom Tel Aviv iz Izraela, te sa Wattcellom iz Škotske...
05.07.2018. u 16:31

Bh. atletičar Mesud Pezer danas je na 29. međunarodnom atletskom turniru u Novom Mestu, u Sloveniji, bacio kuglu na daljinu od 19,86 m i s tim rezultatom zauzeo prvo mjesto na tom atletskom mitingu.
04.07.2018. u 20:20

Visoki prioritet Općine Centar je dovođenje Olimpijskog stadiona "Asim Ferhatović Hase" na Koševu u stanje da se na njemu mogu odigravati međunarodne utakmice.
03.07.2018. u 17:35

Mostarska djeca iz Balet Mostar Arabesque vratili su se s odličnim rezultatima koje su ostvarili na plesnom natjecanju Dance World Cup 2018., koje se održavalo od 22. do 30. lipnja u španjolskom primorskom gradu Sidges.
02.07.2018. u 21:16

Zenički atletski veteran Hamza Alić, koji će 20. januara naredne godine napuniti 40 godina života, trijumfom u bacanju kugle postao je jedini bh. sportaš koji se četvrti put uzastopno, a sada i sa zlatnom medaljom oko vrata, vratio sa Mediteranskih igara.
02.07.2018. u 14:22

Dejan Mileusnić osvojio je ukupno petu medalju za Bosnu i Hercegovinu, četvrtu za atletiku na Mediteranskim igrama u Taragoni.
30.06.2018. u 22:53

Bosanskohercegovački atletičar Abedin Mujezinović ispisao je večeras historiju u Taragoni. On je postao prvi trkač u historiji koji je Bosni i Hercegovini donio medalju na Mediteranskim igrama.
30.06.2018. u 21:03

Trećeg takmičarskog dana na Evropskom prvenstvu u džudu, koje je u četvrtak počelo u Sarajevo, Bosna i Hercegovina je dobila priliku za osvoji prvu medalju.
30.06.2018. u 15:03

Džudisti iz Bosne i Hercegovine Miloš Mandić i Harun Sadiković izgubili su u borbi za bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Taragoni.
29.06.2018. u 19:24

Bosanskohercegovačka džudistkinja Aleksandra Samardžić poražena je u borbi za bronzanu medalju na Mediteranskim igrama, a bolja od nje u kategoriji do 70 kilograma bila je takmičarka iz Turske Nurcan Yilmaz.
28.06.2018. u 19:11

Bosna i Hercegovina ima još jednu medalju s Mediteranskih igara - teniserke Dea Herdželaš i Nefisa Berberović u dublu su slavile u polufinalu turnira u Taragoni protiv Francuskinja Fione Ferro i Harmony Tan (2:1).
28.06.2018. u 18:47

Evropsko kadetsko prvenstvo u džudu na kojem učestvuju 42 države počelo je danas u Sarajevu, gdje će se u četiri dana za titule najboljih boriti 450 mladih džudista.
28.06.2018. u 17:51

Reprezentacija transplantiranih i dijaliziranih osoba vratila se u BiH sa osam medalja, osvojenih na 10. europskim sportskim igrama, koje su se održane od 17. do 24. lipnja u Cagliariju u Italiji.
28.06.2018. u 13:44