Ostali sportovi

Atletska reprezentacija Bosne i Hercegovine zauzela je 3. mjesto na Evropskom ekipnom prvenstvu – Treća liga, koje se jučer i danas održavalo u Skoplju (Sjeverna Makedonija).
11.08.2019. u 21:10

Judo reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je tri bronzane medalje u iznimno jakoj konkurenciji na Evropa kupu za juniore, održanom ovog vikenda u rumunskom Cluju Napoci.
11.08.2019. u 17:13

Italijan Andrea Dovizioso slavio je u trci za Veliku nagradu Austrije u okviru Moto GP šampionata.
11.08.2019. u 16:35

Atletska reprezentacija Bosne i Hercegovine nakon prvog dana Evropskog ekipnog prvenstva – Treća liga u Skoplju, na kojem nastupa ukupno 14 selekcija, s osvojenih 206 bodova zauzima 3. mjesto.
10.08.2019. u 23:51

Jusuf Nurkić se već duže vrijeme nalazi u Bosni i Hercegovini, gdje se individualno sprema za novu sezonu NBA lige, te oporavlja od povrede koju je zadobio proljetos.
10.08.2019. u 17:45

Nakon grupne faze i odigranih četvrtfinalnih utakmica večeras su na rasporedu polufinalne utakmice na Memorijalnom Malonogometnom mahalskom turniru "BLAGAJ 2019" .
09.08.2019. u 11:49

Rukometašice tuzlanskog Jedinstva večeras su počele priprema za narednu sezonu u drastično podmlađenom sastavu. Klub je napustila glavnina postave iz prošle sezone.
08.08.2019. u 21:40

Podignuta je optužnica protiv našeg boksera Adnana Ćatića zbog utaje poreza.
07.08.2019. u 18:51

Okupljanjem na izletištu Slana Banja, te treningom u dvorani Mejdan, sinoć su zvanično počele pripreme odbojkašica tuzlanske Slobode za narednu sezonu.
06.08.2019. u 10:03

Vozač Mercedesa Lewis Hamilton pobijedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske.
04.08.2019. u 21:01

Aktualni svjetski motociklistički prvak u klasi motoGP, Španjolac Marc Marquez (Honda) pobjednik je utrke za Veliku nagradu Češke vožene na stazi u Brnu u nedjelju čime je ostvario svoju 50. pobjedu u karijeri u najjačoj klasi.
04.08.2019. u 19:04

Ivan Dračar i Marija Vrajić pobjednici su šeste po redu ulične utrke "Duvanjska desetka - 2019." koja se u subotu održala u Tomislavgradu, u organizaciji Atletskog kluba "Puls" iz Tomislavgrada i Općine Tomislavgrad.
03.08.2019. u 22:00

Max Verstappen odvezao je fenomenalan krug u kvalifikacijama za Veliku nagradu Mađarske i tako stigao do svoje prve pozicije u šampionatu Formule 1 u karijeri.
03.08.2019. u 18:57

Bosanskohercegovačka atletska reprezentacija, koja će 10. i 11. augusta u glavnom gradu Sjeverne Makedonije Skoplju sudjelovati na Ekipnom prvenstvu Evrope - Treća liga, nastupit će bez najboljeg srednjeprugaša Amela Tuke te bacača kugle i diska Mesuda Pezera, kao i Lucije Kimani.
03.08.2019. u 13:26

Član judo kluba "Borsa" Petar Zadro osvojio je zlatnu medalju na Evropskom sveučilišnom prvenstvu (EUSA) koje se održava u Zagrebu, a koje okuplja 1300 natjecatelja, 404 sveučilišta iz 36 zemalja.
03.08.2019. u 10:05