Ostali sportovi

Mladi bosanskohercegovački džudist Toni Miletić osvojio je peto mjesto na Evropskom juniorskom prvenstvu u Sofiji.
18.09.2018. u 12:33

Japanski grad Saporo odustao je od kandidature za domaćinstvo Zimskih olimpijskih igara 2026. godine nakon nedavnog zemljotresa koji je pogodio grad i okolicu.
17.09.2018. u 16:46

Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
15.09.2018. u 15:29

Damir Beljo je u subotu na borilačkom spektaklu Zagreb Fight Night u odličnoj borbi pobijedio Lukasa Paszkowskog. Nekoliko danas kasnije nakon što su se slegli utisci povratka u ring napisao je i emotivnu poruku na svom profilu na Facebooku.
12.09.2018. u 16:47

Krajem ovog mjeseca Sarajevo će biti domaćin mnogobrojnim natjecateljima koji će sudjelovati na drugom "Skakavac Trailu".
11.09.2018. u 09:50

Mladi hrvač sarajevske Bosne Nikica Vujičić osvojio je dvije medalje na Balkanskom prvenstvu za kadete koje je održano proteklog vikenda u Sarajevu.
10.09.2018. u 12:41

Bosanskohercegovački bokser Damir Beljo pobjedom se vratio u ring.
08.09.2018. u 21:36

Red Bull Cliff Diving takmičenje u Mostaru bilo je spektakularno, kako se i očekivalo, a na Starom mostu pred 15 000 gledalaca pobijedili su Gary Hunt i Adriana Jimenez.
08.09.2018. u 18:43

Gary Hunt pobjednik je spektakularnog Red Bull Cliff Diving takmičenja u Mostaru, a u kategoriji žena pobjedu je odnijela Adriana Jimenez.
08.09.2018. u 14:57

U Mostaru je počeo veliki sportski spektakl u okviru takmičenja Red Bull Cliff Diving Svjetskog prvenstva.
08.09.2018. u 13:24

Trenutak koji se dugo čekao konačno je tu: najbolji svjetski skakači i skakačice danas će na Starom mostu po četvrti put demonstrirati svoje nevjerovatno umijeće. Očekuje se da će ovom sportskom spektaklu, kao i prethodne tri godine, svjedočiti prepuno gledalište ispod mosta.
08.09.2018. u 10:35

Bosanskohercegovački bokser Damir Beljo nakon duže pauze vraća se u ring.
07.09.2018. u 14:56

Najbolji bh. takmičar u bilijaru Sanjin Pehlivanović pobjednik je četvrtog turnira BH Toura, koje je održano u prostorijama SBK Predator u Sarajevu.
05.09.2018. u 17:14

Bosanskohercegovački srednjeprugaš Amel Tuka osvojio je večeras sedmo mjesto u trci na 800 metara na 68. memorijalnom IAAF mitingu "Boris Hanžeković", koji se održava na stadionu Mladosti u Zagrebu.
04.09.2018. u 20:28

Velike zasluge za uspjeh u Ligi prvaka pripadaju i kondicionom treneru Borisu Kajanu. Od starta priprema trener specijalista bio je maksimalno posvećen radu sa našim timom, a to je na kraju dalo rezultata.
04.09.2018. u 15:13