Ostali sportovi

Na Prvenstvu Bosne i Hercegvine u judou za juniore i juniorke održanom danas u Vitezu, dominirali su članovi Judo klub Bosna.
11.05.2019. u 18:33

Predsjednik Rusije Vladimir Putin učestvuje u utakmici Noćne hokejaške lige u Sočiju.
10.05.2019. u 17:59

Englez Judd Trump novi je svjetski prvak u snookeru.
07.05.2019. u 09:07

Mostar SG Staklorad sa dosta uspjeha počeo je odbranu titule najbolje ekipe u našoj zemlji u futsalu.
05.05.2019. u 23:00

Podjelom medalja u kategoriji džudistkinja do 63 kilograma spuštena je zavjesa na još jedan Evropski Judo kup za seniore i seniorke koji je po 14. put izuzetno uspješno organizovao Džudo savez Bosne i Hercegovine.
05.05.2019. u 21:20

Sedam setova medalja podijeljeno je prvog takmičarskog dana 14. Evropskog Judo kupa koji je danas počeo u dvorani KSC "Sabit Hadžić" na Ilidži.
04.05.2019. u 23:01

Odbojkaški klub invalida Fantomi od 7. do 9 juna organizira tradicionalni 18. međunarodni turnir u sjedećoj odbojci "Sarajevo Open 2019".
29.04.2019. u 15:40

Seniorska karate reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je odlične rezultate na 21. balkanskom prvenstvu, održanom od 25. do 27. aprila u Čačku.
29.04.2019. u 13:48

Na ekipnom Prvenstvu Bosne i Hercegovine u atletici za mlađe juniore i juniorke, održanom na Atletskom poligonu "Koševo", u obje konkurencije titule su osvojili članovi i članice Atletskog kluba Sarajevo.
29.04.2019. u 13:00

Desetostruka državna prvakinja Lejla Tanović i takmičarka profesionalnog Brujula Bike Racing Teama nastavila je sa sjajnim rezultatima u novoj sezoni osvojivši drugo mjesto i novih 40 UCI bodova na UCI C1 utrci u Vodicama.
29.04.2019. u 11:27

Finski vozač Valtteri Bottas u Mercedesu startat će sutra s prvog mjesta na četvrtoj utrci sezone Formule 1 na Velikoj nagradi Azerbejdžana u Bakuu.
27.04.2019. u 20:07

Utakmice VIII kola Vaterpolo lige Kantona Sarajevo, koje su ujedno predstavljale i posljednje kolo ovogodišnje sezone, odigrane su danas na Olimpijskom bazenu Otoka.
27.04.2019. u 18:41

Taekwondo reprezentacija Bosne i Hercegovime vraća se kući sa ITF svjetskog prvenstva u Inzellu s dvije medalje koje su osvojili Naila Krupić i Amel Šahinović.
27.04.2019. u 16:48

Odbojkašice ŽOK Bimal- Jedinstva uspješno su savladale ekipu iz Gacka osvojivši 13. put zaredom šampionsku titulu Bosne i Hercegovine.
26.04.2019. u 21:38

U Sarajevo je danas održana kratka trka ili šetnja “5K Spring Run“, koja je bila društveno odgovornog karaktera.
20.04.2019. u 17:49